• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 140

15394639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17579712 15394639 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 46 m2 przy ul. Myśliwskiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w na Podgórzu, przy ul. Myśliwskiej.Spacerem nad jezioro Bagry w zaledwie kilkanaście mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (70 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15394087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 17567213 15394087 Polski, English, Українська.Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 100m2.LOKALIZACJA:Apartament znajduje się w świetnej lokalizacji, dzielnicy Stare-Miasto, w Krakowie przy ulicy Rakowickiej.W bardzo bliski...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 300 PLN (83 zł/m2)

4
1
100 m2
2015
15394091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17567212 15394091 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 49m2 w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Grzegórzeckiej ulokowanej w prestiżowej inwestycji Wiślane Tar...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 300 PLN (88 zł/m2)

2
1
49 m2
2023
15394085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17567214 15394085 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 w doskonałej lokalizacji w Nowej 5 Dzielnicy przy ul. Wrocławskiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na kameralnym o...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (80 zł/m2)

2
-
40 m2
2021
15394061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17567054 15394061 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 w doskonałej lokalizacji w Nowej 5 Dzielnicy przy ul. Wrocławskiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na kameralnym o...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (78 zł/m2)

2
-
40 m2
2021
15394060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17566852 15394060 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 w doskonałej lokalizacji w Nowej 5 Dzielnicy przy ul. Wrocławskiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na kameralnym o...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2021
15393946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pok. segment na Ursusieм do wynajęcia od zaraz 17565068 15393946 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny, umeblowany segment w cichej i spokojnej okolicy na Gołąbkach (Ursus). Dostępny do wynajęcia od czerwca na okres 6 miesięcy.Dom składa się z 3 poziomów:Salon z kuchnią i jadalnią, toaleta.Pokój z łazienką...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (59 zł/m2)

3
-
110 m2
-
15380662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pok na Ursusie | 49m2 17263371 15380662 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie 49m2 na Ursusie. Opis:Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone w sprzęt RTV i AGD oraz posiada balkon (6m2)Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, ła...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (82 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15393061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pokojowe mieszkanie wysoki stndard 17546941 15393061 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Śródmieściu, ul. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoPowierzchnia mieszkania- 91 m2, salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, dwie łazienki, hol oraz balkon o pow. 5,90 m2. Mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (143 zł/m2)

3
-
91 m2
-
15384500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17343646 15384500 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36m2 w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Górka Narodowa przy ulicy Stefana Banacha. Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja z...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15387178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z jedną sypialnią w spokojnej okolicy 17399052 15387178 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Praga Północ w Warszawie, przy ulicy Targowej 82. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i ma powierzchnię około 47 m2. Położone jest w bloku mieszkaniowym po gener...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (85 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15381666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z jedną sypialnią w przytulnej okolicy 17286636 15381666 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Witebskiej. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składa się z salonu, kuchni, sypialni oraz łazienki. Posiada również duży balkon oraz miejsce parkingowe w podz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (78 zł/m2)

2
1
51 m2
-