• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 140

15128853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 10489651 15128853 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52m2, na osiedlu Krowodrza Górka w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie, przy ul. Krowode...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 950 PLN (57 zł/m2)

3
1
52 m2
1985
15383142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17319374 15383142 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 44 m2 w dzielnicy Bronowice w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Bronowice w Krakowie przy ul. Radzikowskiego na zamknięty...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (66 zł/m2)

2
1
44 m2
2013
15390645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17499763 15390645 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 62m2, w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie, przy ul. Jabłonna.W bliskiej odległości: Ga...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (52 zł/m2)

3
-
62 m2
2020
15378145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pokojowe mieszkanie na Włochach 17216236 15378145 Nowoczesny apartament w kameralnym bloku - Stare Włochy (Miasto Ogród) - 3-pokojowyOpis mieszkania:Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny apartament w kameralnym bloku na Starych Włochach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z aneksem kuche...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (100 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15378633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie na Ursusie 17223504 15378633 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Ursusie, ul. Dzieci Warszawy 28.Dostępne do wynajęcia od 01.10.Apartament ma powierzchnię 49 m2 i znajduje się na 1 piętrze. Składa się z 3 pokoi, w tym salonu połączonego...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (106 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15387103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17398200 15387103 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w inwestycji Mieszkaj w Mieście w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Jest to nowo powstałe osi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 400 PLN (65 zł/m2)

2
-
52 m2
2019
15385965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17375899 15385965 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 70 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Kluczborskiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na osiedlu w dzielnicy Krowodrza w ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (60 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15387203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17400191 15387203 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Zabłocie w Krakowie przy ulicy Klimeckiego, w nowoczesnej zabudowie.W bliskiej odle...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
20233
15390800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokojowe mieszkanie 42m2 , Jana Ostroroga 17501892 15390800 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu , dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Jana Ostroroga 21 - Wola.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Wykończone z myślą o komforcie mieszkańców, z dr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (95 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15390716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17501010 15390716 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 54 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Zbożowej w Krakowie.LOKALIZACJA:Zaledwie 15 minut spacerem do Galerii Krakowskiej, dworca Głównego, 10 min do Centrum Mia...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (83 zł/m2)

3
-
54 m2
2021
15388900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne mieszkanie na Białołęce z komórką 17471175 15388900 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 na Białołęce ul.Berensona.Osiedle strzeżone. 2 piętro (4-o piętrowy budynek).Mieszkanie składa się z balkonu (6 M2), komórki lokatorskiej, 2 miejsc postojowych w garażu ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (76 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15387300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 17402166 15387300 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 26m2,w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie, przy ul. Lublańskiej 13.W bliskiej odl...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (96 zł/m2)

1
-
26 m2
2023