- Nieruchomości Polska
Lokal Komercyjny lokal usługowy
- Pokoje3
- Łazienki-
- Powierzchnia 58m2
- Rodzaj Lokal usługowy
- Cena 790 000 PLN
- MiastoKołobrzeg
- Rok budowy1996
Opis szczegółowy
Kołobrzeg ścisła starówka ul. Mariacka - na sprzedaż dwa lokale użytkowe
- jeden sklep o pow. 58,59 m2
- oraz lokal piwniczny bezpośrednio pod sklepem o pow. 38,27 m2 (odrębna nieruchomość)
Do sklepu wchodzimy po kilku stopniach, lokal jest usytuowany przy ruchliwym deptaku.
W pobliżu lokalu znajdują się inne sklepy, lokale gastronomiczne, kawiarnie, Ratusz i Urząd Miejski, Katedra, banki czy Galeria Hosso.
Ta niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju lokalizacja w centrum kołobrzeskiej starówki sprawia, iż zakup tego lokalu to doskonała lokata kapitału, zarówno do prowadzenia własnej działalności jak i do inwestycji pod wynajem.
Lokal przeznaczony jest do sprzedaży za cenę 790.000,- zł. (podatek vat nie występuje) lub do wynajęcia za kwotę 4.000,- zł plus czynsz do wspólnoty i media (podatek vat nie występuje).
Lokal składa się z następujących pomieszczeń:
- sali sprzedaży,
- pomieszczenia magazynowego z dodatkowym wyjściem na wewnętrzne podwórze oraz rampą rozładunkową.
- wc.
Na terenie posesji budynkowej jest wewnętrzny parking tylko dla właścicieli lokali. Każdy ma możliwość do korzystania z miejsca postojowego.
Wjazd przez szlaban na pilota.
Media:
- prąd,
- woda,
- kanalizacja,
- centralne ogrzewanie i ciepła woda z instalacji miejskiej.
Miesięczne koszty utrzymania:
- 891,- zł czynsz eksploatacyjny do wspólnoty mieszkaniowej (za sklep)
- 450,- zł czynsz eksploatacyjny (za lokal piwniczny)
- dodatkowo dochodzą opłaty za zużycie prądu.
Stan prawny:
Lokal stanowiący odrębną nieruchomość.
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15780533
- Data publikacji: 17 maja 2026 11:37 (1 dzień temu)
- Liczba pokoi: 3
Mapa
Zachodniopomorskie, Kołobrzeg, Starówka ,
Lokal Usługowy na sprzedaż - Kołobrzeg, Starówka
nieruchomosci-polska-24.pl / 15780533
790 000 PLN
13 621 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 58m2
- Pokoje 3
- Rok budowy 1996
Opis - Lokal usługowy
- jeden sklep o pow. 58,59 m2
Lokal składa się z następujących pomieszczeń:
- 450,- zł czynsz eksploatacyjny (za lokal piwniczny)
- dodatkowo dochodzą opłaty za zużycie prądu.