• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 37

15766930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25515027 15766930 Gotowy lokal inwestycyjny w sercu Kołobrzegu – Armii Krajowej 20C2Szukasz bezpiecznej inwestycji z gwarantowanym najmem? A może miejsca, które od razu możesz wykorzystać pod własną działalność – bez kosztownych remontów i długich formalności?Ten loka...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (10 907 zł/m2)

11
1
43 m2
-
15838946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26737570 15838946 Portowa 14 to ścisłe serce strefy portowo-turystycznej Kołobrzegu. Kilka minut spacerem do morza, molo, latarni i Parku Nadmorskiego. Wokół apartamenty na wynajem, hotele, pensjonaty i gastronomia. To oznacza stały przepływ ludzi, którzy już są w try...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 100 000 PLN (3 125 zł/m2)

11
3
352 m2
2006
15849889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26982237 15849889 Lokal usługowy w sercu Kołobrzegu – MariackaCechy:64 m² powierzchni użytkowejparter w 4-kondygnacyjnym budynku, wejście bezpośrednio z deptaka w samym centrum miastaLokal posiada odbiory sanepidu i miejskie ogrzewanieZalety:Pełna gotowość do prowadze...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

549 000 PLN (8 578 zł/m2)

11
2
64 m2
1990
15780533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25805358 15780533 Kołobrzeg ścisła starówka ul. Mariacka - na sprzedaż dwa lokale użytkowe - jeden sklep o pow. 58,59 m2 - oraz lokal piwniczny bezpośrednio pod sklepem o pow. 38,27 m2 (odrębna nieruchomość)Do sklepu wchodzimy po kilku stopniach, lokal jest usytuowany...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

790 000 PLN (13 621 zł/m2)

3
-
58 m2
1996
12972767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 94543 12972767 Możliwość doliczenia podatku VAT (103.500,- zł)Właściciel wystawi fakturę.Cena 450.000,- zł nett plus 23 % VAT razem 553.500,- zł bruttoLokal usytuowany jest w śródmieściu Kołobrzegu w niedalekiej odległości od hotelu Skanpol w pasażu handlowym usytu...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
-
47 m2
-
12455242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 92317 12455242 Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 100,31 m2 zlokalizowany w samym sercu kołobrzeskiej starówki w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego.W najbliższym sąsiedztwie są same sklepu i punkty gastronomiczne.Lokal usytuowany jest przy bardz...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (6 300 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15147787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10991193 15147787 Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 66,83 m2, usytuowanego w samym centrum Kołobrzegu.Wokół znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz dogodne połączenia komunikacyjne.Ten atrakcyjny lokal znajduje się w p...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

500 000 PLN (7 576 zł/m2)

11
-
66 m2
1998
12455153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92311 12455153 Lokal handlowo-usługowo-biurowy o pow. 43,28 m2 położony w części piwnicznej pasażu ( winda zjeżdża do piwnicy).Budynek V kondygnacyjnego z 2002 r.LOKALIZACJA - Centrum miasta Kołobrzeg, sąsiedztwo lokali handlowo- usługowych Lokal nadaje się na biur...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

470 000 PLN (10 930 zł/m2)

11
-
43 m2
2002
12454850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 92284 12454850 Oferta dla osoby chcącej otworzyć swoją działalność gospodarczą w branży fryzjersko-kosmetycznej.Kołobrzeg lokal użytkowy o pow. 41 m2 w samym centrum kołobrzeskiej starówki.Lokal znajduje się w przyziemiu budynku mieszkalnego z wejściem od głównej u...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (13 095 zł/m2)

2
-
42 m2
1996
15751692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25145699 15751692 Cena 1.980.000,- zł plus 23 % VAT razem 2.435.400,- zł bruttoNa sprzedaż dochodowa restauracja w Kołobrzegu, około 300 metrów od plaży, położona w zachodniej części miasta, w bardzo bliskim sąsiedztwie Grzybowa. Restauracja jest w pełni wyposażona - ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 980 000 PLN (23 855 zł/m2)

3
-
83 m2
-
15382545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17309901 15382545 Lokal użytkowy położony w zachodniej części Kołobrzegu przy ul. Wylotowej.Lokal usytuowany na parterze budynku III piętrowego, w chwili obecnej wykorzystywany jest na działalność biurową.Wysokość pomieszczeń 3,5 m, podłoga - terakota, ściany - gładź ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (12 000 zł/m2)

11
-
100 m2
-
12455270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92330 12455270 BARDZO DOBRZE PROSPERUJĄCA RESTAURACJA W KOŁOBRZEGU.LOKALIZACJA- lokal piwniczny w ścisłym centrum miasta w pobliżu Ratusza MiejskiegoPRZEZNACZENIE- działalność gastronomicznaAKTUALNA DZIAŁALNOŚĆ- restauracjaOPIS LOKALU- lokal posiada wejście od głów...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 175 300 PLN (10 017 zł/m2)

11
-
317 m2
1998