• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 5 pokojowe

  • Pokoje5
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 97m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 989 000 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy1910

Opis szczegółowy

Opiekun oferty
Dominika Nowak
Nr Licencji PFRN 28616
tel. XXXXX602

5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 97 m2, położone jest na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim.

Otoczenie nieruchomości
Nieruchomość zlokalizowana jest jednej z centralnych dzielnic Wrocławia jakim jest Stare Miasto.
Usytuowanie budynku, zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej potrzebnej do codziennego funkcjonowania (liczne sklepy i usługi - Galeria Dominikańska, Renoma, szkoły, przedszkola, żłobki, restauracje, apteki, salony fryzjerskie i kosmetyczne).
Od Rynku dzieli nas ok. 1,6 km, od Dworca Głównego PKP ok. 1,3 km.
W pobliżu tereny zielony, w tym Park Na Niskich Łąkach.
W okolicy kilka przystanków autobusowych jak i tramwajowych.

Układ pomieszczeń:
- pokój ( ok. 13 m2)
- pokój ( ok. 13 m2)
- pokój ( ok. 20 m2 )
- pokój ( ok.16 m2 )
- pokój ( ok. 12 m2 )
- kuchnia ( ok. 7 m2 )
- łazienka z WC ( ok. 9 m2 )
- przedpokój (ok. 7 m2 )

Najważniejsze informacje:
Opłaty: czynsz ok. 860 zł + prąd i gaz (według zużycia),
Mieszkanie dwustronne.
Okna PCV,
Instalacja elektryczna - mieszana,
Ogrzewanie: elektryczne.
Wystawa okien: północno - południowa.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie wynajmowane.
Została wydana ekspertyza kominiarska, dotycząca możliwości przyłączenia pieca gazowego, dwufunkcyjnego.
Kamienica po rewitalizacji, wpisana do gminnej ewidencji zabytków.
Klatka schodowa po remoncie.

Niedostateczne środki? To nie problem:
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Zapraszam na prezentację:
Dominika Nowak
Nr Licencji PFRN 28616
tel. XXXXX602 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15873363
  • Data publikacji: 11 maja 2026 16:40 (4 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 3 / 5

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Stare miasto ,
Dominika Nowak

Dominika Nowak

+48XXXXXX602
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

nieruchomosci-polska-24.pl / 15873363

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

989 000 PLN

10 196 zł/m2
Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Dominika Nowak

+48602101602

Główne cechy:

  • Powierzchnia 97m2
  • Pokoje 5
  • Rok budowy 1910

Opis - Mieszkanie

Opiekun oferty
Dominika Nowak
Nr Licencji PFRN 28616
tel. 602 101 602

Otoczenie nieruchomości
W pobliżu tereny zielony, w tym Park Na Niskich Łąkach.

Układ pomieszczeń:
- pokój ( ok. 13 m2)
- pokój ( ok. 13 m2)
- pokój ( ok. 20 m2 )
- pokój ( ok.16 m2 )
- pokój ( ok. 12 m2 )
- kuchnia ( ok. 7 m2 )
- łazienka z WC ( ok. 9 m2 )
- przedpokój (ok. 7 m2 )

Najważniejsze informacje:
Opłaty: czynsz ok. 860 zł + prąd i gaz (według zużycia),