- Nieruchomości Polska
Lokal Komercyjny hala
- Pokoje11
- Łazienki-
- Powierzchnia 3991m2
- Rodzaj Hala
- Cena 2 747 874 PLN
- MiastoBytom
- Rok budowy-
Opis szczegółowy
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Zarządca w postępowaniu sanacyjnym CONBELTS S.A. w restrukturyzacji ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy sanacyjnej
Przedmiotem przetargu jest sprzedaż mienia wchodzącego w skład masy sanacyjnej w postaci:
• prawa do części nieruchomości tworzących jedną funkcjonalną i gospodarczą całość (północna część magazynu nr 12 – dawny magazyn kauczuków i tkanin), na które składają się prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Bytomiu, ul. Szyby Rycerskie 4, działek gruntu oznaczonych numerami ewidencyjnymi:
• 1555/21, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze KA1Y/00042681/6, a która powstała z podziału działki 1532/21, która z kolei powstała z podzielenia działki 1267/21 ujętej pod pozycją 20 w części „3. Nieruchomości i użytkowanie wieczyste” spisu inwentarza
• 255/20, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze KA1Y/00042681/6, a która powstała z podziału działki 240/20, która z kolei powstała z podzielenia działki 161/20 ujętej pod pozycją 28 w części „3. Nieruchomości i użytkowanie wieczyste” spisu inwentarza
• 259/20, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze KA1Y/00004287/6, a która powstała z podziału działki 165/20 ujętej pod pozycją 29 w części „3. Nieruchomości i użytkowanie wieczyste” spisu inwentarza
• 1296/21, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze KA1Y/00004287/6, ujętej pod pozycją 19 w części „3. Nieruchomości i użytkowanie wieczyste” spisu inwentarza
• 1557/21, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze KA1Y/00004287/6, a która powstała z podziału działki 1297/21 ujętej pod pozycją 23 w części „3. Nieruchomości i użytkowanie wieczyste” spisu inwentarza
• 1266/21, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze KA1Y/00032132/0 ujętej pod pozycją 18 w części „3. Nieruchomości i użytkowanie wieczyste” spisu inwentarza
• 1270/21, dla której prowadzona jest księga o numerze KA1Y/00032132/0 ujętej pod pozycją 22 w części „3. Nieruchomości i użytkowanie wieczyste” spisu inwentarza
• prawa własności budynku przemysłowego (identyfikator 3743) o powierzchni zabudowy 3976m2, posadowionego na działkach ewidencyjnych 1266/21, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze KA1Y/00032132/0 oraz 1296/21, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze KA1Y/00004287/6, ujętego pod pozycją 40 w części „3. Nieruchomości i użytkowanie wieczyste” spisu inwentarza
Cena wywoławcza przedmiotu przetargu wynosi 2.747.874,00 zł (słownie: dwa miliony siedemset czterdzieści siedem tysięcy osiemset siedemdziesiąt cztery złote 00/100) netto. W przypadkach przewidzianych prawem do podanej ceny netto zostanie doliczony należny podatek od towarów i usług.
Warunki przetargu:
1. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie pisemnej, wiążącej i bezwarunkowej oferty w terminie do dnia 10.06.2026r. do godz. 12.00 na adres CONBELTS S.A. w restrukturyzacji 41-909 Bytom, ulica Szyby Rycerskie 4. W przypadku złożenia oferty za pośrednictwem poczty decyduje data wpływu do biura zarządcy.
2. Oferta powinna zostać złożona w zamkniętej, opieczętowanej kopercie z dopiskiem „Przetarg – MAGAZYN 12 – CONBELTS”.
3. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w terminie 3 dni roboczych od dnia upływu terminu składania ofert przez wyznaczoną przez zarządcę komisje w składzie trzyosobowym.
4. Kryterium wyboru oferenta będzie najkorzystniejsza oferta cenowa.
5. Zarządca zastrzega sobie prawo do odwołania lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.
6. Informacje na temat przedmiotu przetargu oraz regulaminu przetargu można uzyskać pod numerem telefonu: XXXXX657.
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal Adres www ukryty
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15877474
- Data publikacji: 19 maja 2026 12:25 (12 godzin temu)
- Liczba pokoi: 11
Mapa
Śląskie, Bytom ,
Hala na sprzedaż - Bytom
nieruchomosci-polska-24.pl / 15877474
2 747 874 PLN
689 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 3991m2
- Pokoje 11