• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 212

15895613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962920 15895613 Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12% LOKALIZACJA: Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieściu Bytomia zapewnia bardzo dobrą komunikację - bliskość dworca PKP, ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

350 000 PLN (4 290 zł/m2)

3
1
81.58 m2
-
15527266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20533662 15527266 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 673 m² w Bytomiu, dzielnica Stolarzowice! Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a zarazem chcących mieć dostęp do wygód miejskiego życia.Opis Działki:Powierzchnia: 1 673 ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

380 000 PLN (227 zł/m2)

-
-
1673 m2
-
15895092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27958551 15895092 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISYNDYK MASY UPADŁOŚCI AMK KOKS SPÓŁKA Z O.O. W UPADŁOŚCI W Z SIEDZIBĄ BYTOMIU OGŁASZA PISEMNY PRZETARG OFERTOWY NA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKIzorganizowanej części przedsiębiorstwa AMK Koks Spółka z o.o. w upadłości w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

9 148 016 PLN (2 899 zł/m2)

-
-
3156 m2
-
15877474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 27570349 15877474 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZarządca w postępowaniu sanacyjnym CONBELTS S.A. w restrukturyzacji ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy sanacyjnejPrzedmiotem przetargu jest sprzedaż mienia wchodzącego w skład ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

2 747 874 PLN (689 zł/m2)

11
-
3991 m2
-
15833947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781890 15833947 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze jest w pełni ustawne i gotowe do zamieszkania bez konieczności w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

274 900 PLN (5 390 zł/m2)

3
1
51 m2
1930
15839154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26741615 15839154 Na sprzedaż eleganckie i przestronne mieszkanie o powierzchni 83,77 m², położone w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio przy Rynku w Bytom.To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard wykończenia, komfort oraz wyjątkowy klimat śródmiejskiej a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

479 000 PLN (5 771 zł/m2)

3
1
83 m2
1920
15861418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206552 15861418 WYJĄTKOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W KLIMATYCZNEJ KAMIENICY BYTOM 96,58 m² DO WŁASNEJ ARANŻACJINa sprzedaż przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 96,58 m² usytuowane na 2 piętrze eleganckiej, klimatycznej kamienicy w centrum By...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

465 000 PLN (4 844 zł/m2)

3
1
96 m2
1945
15839155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26741616 15839155 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113,62 m², położone w samym sercu miasta tuż przy Rynku w Bytomiu.Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, zapewniającej wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej sklepów, restauracji, pu...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

449 900 PLN (3 981 zł/m2)

5
1
113 m2
1920
15784333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25849715 15784333 Na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 64m², położone w sercu Bytomia, przy ulicy Krawieckiej. Cena nieruchomości to 556 000 PLN. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej części Śródmieścia, bezpośrednio przy rynku, co oferuje nie tylko wyjątkow...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

459 000 PLN (7 172 zł/m2)

3
1
64 m2
1900
15671790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23678260 15671790 Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomośc...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

180 000 PLN (5 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15639584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23045583 15639584 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m² w cenie 219 000 PLN, co daje cenę 4 211 PLN za metr kwadratowy. Nieruchomość znajduje się w Bytomiu, na ulicy Wallisa. To mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aran...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

210 000 PLN (4 038 zł/m2)

2
1
52 m2
1900
15066469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8728937 15066469 Rozpocznij swój zupełnie nowy biznes lub przejmij go wraz ze stałymi klientami! Przedstawiam Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 93,75 m kw, zlokalizowany na głównym deptaku w Bytomiu gdzie stale funkcjonują inne lokale handlowo-usługowe, a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

389 000 PLN (4 183 zł/m2)

11
-
93 m2
1920