• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 49m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 3 000 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy2008

Opis szczegółowy

|
2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, Dębniki - do wynajęcia

Zwierzęta do indywidualnego ustalenia .

Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 49,83m2 na ulicy Pychowickiej , w dzielnicy Dębniki.

Nieruchomość znajduje się na 2 z3 pięter w bloku z 2005roku . Wysokość każdego z pomieszczeń wynosi 2,64m .

Woda: MPEC
Prąd: Instalacja miedziana w dobrym stanie
Kanalizacja: Jest
Gaz: Brak
Ogrzewanie: Miejskie.

WYPOSAŻENIE:

Mieszkanie jest wyposażone i gotowe do zamieszkania. Do naszej dyspozycji na miejscu są sprzęty AGD takie jak zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, lodówka oraz okap. Kuchnia jest otwarta na salon, choć dla miłośników osobnych pomieszczeń dużym atutem będą przesuwne drzwi które skutecznie są w stanie oddzielić oba te pomieszczenia. W przestronnej łazience znajdziemy pralkę, wannę z przeszkleniem oraz słuchawką prysznicową, toaletę, oraz umywalkę z lustrem - wszystko w bardzo przyjemnym i zadbanym standardzie. Sypialnia została wyposażona w rozkładaną sofę, oraz optymalnych gabarytów dwie pojemne szafy. W salonie znajduje się duża rozkładana sofa, komoda, stolik RTV oraz stół z kilkoma krzesłami. Z salonu przechodzimy bezpośrednio na balkon o wielkości ok. 5-6m2 .

Wszelkie aspekty meblowe są do indywidualnego ustalenia jeśli mają Państwo jakieś propozycje/swoje meble.

LOKALIZACJA i OKOLICA:

Ulica Pychowicka to ustronna ulica odchodząca od ul. Grota Roweckiego, co gwarantuje nam dobre dojazdy i bliskość centrum, nie obciążając nas równocześnie miejskim gwarem. Pobliski Kampus 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskieg o sprawia, że jest to świetna okazja najmu dla studentów ceniących sobie czas oraz własny komfort, a jednocześnie jest to świetna propozycja dla par oraz par z dzieckiem, gdyż n iepodważalnym atutem okolicy jest znajdujący się w pobliżu Park Zakrzówek/Skałki Twardowskiego i liczne tereny zielone, które są idealnym miejscem do wypoczynku jak i uprawnia sportu i rekreacji.
W pobliżu znajdziemy różne możliwości dojazdowe MPK (tramwaje oraz autobusy), punkty handlowo-usługowe(pomniejsze sklepy i apteki, jak i duży punkt handlowy Kaufland Kraków-Dębniki), oraz inne udogodnienia takie jak żłobki i szkoły co sprawia, że wszystkie niezbędne rzeczy możemy załatwić w najbliższej okolicy.

DOJAZDY:
Nieopodal, bo dosłownie 4 minuty spacerem znajduje się przystanek tramwajowy komunikacji miejskiej , z którego w ciągu 15minut jesteśmy w stanie dotrzeć do Centrum Krakowa . Dla podróżujących samochodem dużym atutem będzie bliskość głównych arterii, których połączenia umożliwiają nam dotarcie w każdy zakątek Krakowa.

Przykładowe czasy dojazdów:

Centrum Krakowa - ok. 15min (MPK, tramwaj)
Zamek Królewski Wawel - ok. 15min (MPK, tramwaj)
Węzeł Autostrady A4 - ok. 12min (samochód)

Odstępne dla właściciela: 3000zł/mc
Kaucja: 3000zł (jednomiesięczny czynsz)
Czynsz: ok. 700zł
Prąd: wg. zużycia
Wy najęcie miejsca w garażu podziemnym : 15 0zł/mc

Internet, telewizja czy telefon nie pozostają uwzględnione w wymienionych kosztach i spoczywają na najemcy.

Na wszelkie pytania oczywiście odpowiadam mailowo bądź telefonicznie.

Zapraszam Państwa na prezentacje.
Paweł Kalarus
E-mail:
Tel. XXXXX615

::DODATKOWE INFORMACJE |
Kategoria oferty: Mieszkania dla rodzin z dziećmi |
Rodzaj budynku: blok |
Parking strzeżony (odległość w metrach) [m]: 25 |
Ogrzewanie: C.O. miejskie |
Komunikacja publ.: autobus miejski, tramwaj, tak |
Odległość do komunikacji publicznej [m]: 100 |
Odl. do sklepu [m]: 300 |
Odl. do szkoły [m]: 900 |
Odl. do przedszkola [m]: 900 |
Balkon: jest |
Liczba balkonów: 1 |
Powierzchnia balkonów/tarasów [m2]: 5 |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 49,8300 |
Rok budowy: 2008 |
Liczba pokoi: 2 |
Wysokość pomieszczeń [m]: 2,5000 |
Liczba sypialni: 1 |
Podłogi pokoi: parkiet |
Ściany pokoi: tynk |
Wyposażenie pokoi: szafa, stół, stolik RTV, sofa, regał, łóżko 2 os., krzesła, komoda |
Wystawa okien - pokoje : Wsch |
Typ kuchni: widna - wejście z pokoju |
Rodzaj kuchni: otwarta na salon |
Podłoga kuchni: płytki |
Wyposażenie kuchni: zmywarka, zlewozmywak z baterią, zabudowa kuchenna, wyposażenie drobne, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, lodówka |
Typ łazienki: razem z wc |
Liczba łazienek: 1 |
Glazura łazienki: starszego typu |
Podłoga łazienki: płytki |
Wyposażenie łazienki: WC, wanna, umywalka, prysznic, pralka, lustro |
Ściany łazienki: glazura |
Liczba przedpokoi: 1 |
Podłoga przedpokoi: płytki |
Ściany przedpokoi: tynk |
Wyposażenie przedpokoi: szafa zabudowana |
Kaucja zabezp. [zł]: 3000 |

::LINK DO STRONY |

::KONTAKT DO AGENTA |
Paweł Kalarus |
XXXXX615 |

::DANE BIURA |
Oddział BS2, Rynek Pierwotny |
Przewóz 47 |
30-081 Kraków |
12XXXXX-45

--------------------------

::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego.
::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889168
  • Data publikacji: 11 maja 2026 13:52 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 3

Film:

Mapa

Małopolskie, Kraków, Dębniki ,
Paweł Kalarus

Paweł Kalarus

+48XXXXXX615
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - Kraków, Dębniki

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889168

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

3 000 PLN

61 zł/m2
Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

Paweł Kalarus

+48500673615

Główne cechy:

  • Powierzchnia 49m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2008

Opis - Mieszkanie

|
2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, Dębniki - do wynajęcia

Woda: MPEC
Prąd: Instalacja miedziana w dobrym stanie
Kanalizacja: Jest
Gaz: Brak
Ogrzewanie: Miejskie.

WYPOSAŻENIE: