• Nieruchomości Polska

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 40.9m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 600 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy2018

Opis szczegółowy

Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem w centrum Szczecina – idealna do zamieszkania lub pod inwestycję

Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 40,90 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecina.

W skład nieruchomości o powierzchni użytkowej 40,90 m2 wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon
- łazienka
- garderoba
- przedpokój

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z 2018 roku, wyposażonym w udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Opłaty: czynsz 308 zł, FR 145 zł, SEC, prąd.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe plus komórka lokatorska znajdujące się w garażu podziemnym dodatkowo płatne 100 000 zł ( osobna KW ).

Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Jasne wnętrze daje wiele możliwości aranżacyjnych, a nowoczesne budownictwo zapewnia komfort codziennego użytkowania.

Atuty nieruchomości:
miejsce postojowe w garażowcu o powierzchni 14,25 m²,komórka lokatorska o powierzchni 3,05 m²,budynek oraz mieszkanie dostosowane dla osób niepełnosprawnych,nowoczesny blok z 2018 roku,świetna lokalizacja w centrum miasta – blisko komunikacji, sklepów, restauracji i terenów rekreacyjnych.balkon

To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, seniora, jak i inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889580
  • Data publikacji: 12 maja 2026 09:22 (6 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Śródmieście ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889580

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

600 000 PLN

14 670 zł/m2
Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 40.9m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2018

Opis - Mieszkanie

- salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon
- łazienka
- garderoba
- przedpokój

Opłaty: czynsz 308 zł, FR 145 zł, SEC, prąd.

Atuty nieruchomości:

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889580