• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 39.4m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 490 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku

Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

NIERUCHOMOŚĆ
Powierzchnia mieszkania wynosi 37,9 m², dodatkowo do dyspozycji jest piwnica o powierzchni 1,5 m², co łącznie daje 39,4 m².

Skład mieszkania:
-dwa pokoje,
-oddzielna kuchnia,
-łazienka,
-przedpokój.

Powierzchnia dodatkowa:
-zadaszona loggia.

Czynsz administracyjny wynosi 600 zł.

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z Księgą Wieczystą.

Parking-miejsce postojowe dostępne na monitorowanym społecznym parkingu (widok na miejsce postojowe z korytarza).

Ekspozycja okien- zachód.

Stan mieszkania: do remontu/ odświeżenia.

OKOLICA
Budynek położony jest w doskonale skomunikowanym punkcie – przy skrzyżowaniu ul. Kondratowicza i Chodeckiej, z przystankami autobusowymi w każdą stronę w bezpośrednim sąsiedztwie.

W niedużej odległości znajduje się stacja metra Kondratowicza, a w drodze do niej dostępne są sklepy spożywcze, drogeria, apteki oraz banki, co zapewnia wygodę codziennego funkcjonowania.

Okolica oferuje pełną infrastrukturę miejską: sklepy spożywcze, żłobek, przedszkola (w tym integracyjne), szkoły podstawowe oraz szpital Bródnowski. W pobliżu znajduje się również Park Bródnowski, a także obiekty sportowe, w tym pływalnia Polonez i inne miejsca rekreacji.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889949
  • Data publikacji: 12 maja 2026 18:22 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 10 / 10

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Targówek ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Targówek

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889949

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

490 000 PLN

12 437 zł/m2
Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 39.4m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE

Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

-zadaszona loggia.

Czynsz administracyjny wynosi 600 zł.

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z Księgą Wieczystą.

Ekspozycja okien- zachód.

Stan mieszkania: do remontu/ odświeżenia.

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt: