• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 32.6m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 649 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2019

Opis szczegółowy

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej na kameralnym osiedlu Mieszko

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku

Rok budowy: 2019

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 32,6m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-oddzielnej sypialni,
-łazienki,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon 5m2.

Czynsz administracyjny wynosi około 600zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależą -płatne dodatkowo 60 000 zł (zakup obligatoryjny):
-miejsce parkingowe w garażu podziemnym,
-komórka lokatorska 2,25 m².

Ekspozycja okien- wschód.

OKOLICA
Osiedle Mieszko przy ul. Przeworskiej położone jest w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Pragi-Południe, cenionej za nowoczesną zabudowę, świetną komunikację oraz doskonale rozwiniętą infrastrukturę miejską. W najbliższej okolicy znajdują się liczne restauracje, piekarnie, sklepy i punkty usługowe, a także paczkomaty InPost i Allegro Box, zapewniające wygodę na co dzień. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, w tym Park Skaryszewski. Lokalizacja oferuje również bardzo dobrą komunikację – w pobliżu znajduje się stacja PKP Warszawa Grochów, szybki dojazd do centrum miasta oraz dogodny dostęp do komunikacji autobusowej i planowanej stacji metra M3 Mińska. W niewielkiej odległości znajduje się także SWPS University.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890504
  • Data publikacji: 13 maja 2026 18:01 (15 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 5

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-południe ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Praga-południe

nieruchomosci-polska-24.pl / 15890504

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

649 000 PLN

19 908 zł/m2
Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 32.6m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2019

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku

Rok budowy: 2019

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 32,6m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-oddzielnej sypialni,
-łazienki,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon 5m2.

Czynsz administracyjny wynosi około 600zł.

Mieszkanie własnościowe.

-miejsce parkingowe w garażu podziemnym,
-komórka lokatorska 2,25 m².

Ekspozycja okien- wschód.

OKOLICA
Zapraszam na prezentację nieruchomości.