- Nieruchomości Polska
Mieszkanie 2 pokojowe
- Pokoje2
- Łazienki1
- Powierzchnia 47.1m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 559 000 PLN
- MiastoSzczecin
- Rok budowy1980
Opis szczegółowy
Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza.
Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pomorskich.
Lokalizacja idealnie łączy wygodę życia w mieście z bliskością terenów rekreacyjnych północnego Szczecina – doskonałych na spacery, rower czy aktywny wypoczynek.
W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, kościół, szkoła podstawowa oraz przedszkole.
Dużym atutem jest szybki i wygodny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i w kierunku północnym.
Budynek jest ocieplony i położony z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Wokół dużo zieleni oraz liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania – po remoncie, urządzone w nowoczesnym stylu z dominacją jasnych kolorów i eleganckich złoto-szafirowych akcentów.
W skład mieszkania wchodzą:
* przestronny salon ok. 24 m² z wyjściem na duży balkon od strony wschodnio-południowej.
* ustawna sypialnia ok. 10 m²
* oddzielna widna kuchnia ok. 6 m² z nową zabudową i nowym sprzętem AGD na gwarancji:
– piekarnik Electrolux– biała płyta indukcyjna Amica
– zmywarka Bosch
– okap Candy
– zlewozmywak Franke
* łazienka po generalnym remoncie zachwyca eleganckim połączeniem szafiru i złota. Nowa kabina prysznicowa, umywalka oraz stylowa szafka tworzą wyjątkowy klimat.
* przedpokój z zabudową.
Dodatkowe atuty:
- wymieniona instalacja elektryczna i zabezpieczenia
- nowe oświetlenie
- gładkie ściany i sufity
- nowe panele oraz panele winylowe w kuchni
- okna PCV
- drzwi antywłamaniowe ?
- duża piwnica
- możliwość stworzenia salonu z aneksem kuchennym.
Niskie koszty utrzymania – czynsz wraz z funduszem remontowym, ogrzewaniem miejskim i ciepłą wodą wynosi jedynie 689,59 zł.
Dodatkowe opłaty: prąd i internet.
Mieszkanie bez obciążeń hipotecznych.
Natychmiastowe wydanie – posiadamy klucze!
Cena: 559 000 zł.
To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję. Gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891133
- Data publikacji: 14 maja 2026 11:22 (11 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 6 / 10
Mapa
Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo ,
Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo
nieruchomosci-polska-24.pl / 15891133
559 000 PLN
11 868 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 47.1m2
- Pokoje 2
- Łazienki 1
- Rok budowy 1980
* ustawna sypialnia ok. 10 m²
– piekarnik Electrolux– biała płyta indukcyjna Amica
– zmywarka Bosch
– okap Candy
– zlewozmywak Franke
* przedpokój z zabudową.
Dodatkowe atuty: