- Nieruchomości Polska
Mieszkanie 3 pokojowe
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 52m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 699 999 PLN
- MiastoWrocław
- Rok budowy2018
Opis szczegółowy
3pok | mieszkanie po remoncie |Siłownia | ochrona!
Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Siemianowickiej we Wrocławiu (Księże Wielkie).
Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze budynku z 2018 roku z windą i jest gotowe do wprowadzenia — bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.
Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym, 2 niezależne sypialnie, funkcjonalna łazienka, duży balkon idealny do relaksu. Lokal jest bardzo dobrze doświetlony i posiada praktyczny, wygodny układ pomieszczeń, który sprawdzi się zarówno dla rodziny, pary, jak i pod inwestycję.
Najważniejsze atuty: ✔ mieszkanie po remoncie
✔ budynek z 2018 roku
✔ 1 piętro + winda
✔ duży balkon
✔ osiedle zamknięte i monitorowane
✔ całodobowa ochrona
✔ liczne miejsca parkingowe przed budynkiem
✔ siłownia dostępna dla mieszkańców
✔ boisko sportowe i place zabaw
✔ spokojna, zielona okolica
✔ świadectwo energetyczne
Lokalizacja: Księże Wielkie to spokojna i zielona część Wrocławia, ceniona przez rodziny i osoby szukające komfortu życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum.
W pobliżu znajdują się:
żłobki, przedszkola i szkoły, sklepy i punkty usługowe, tereny spacerowe i rekreacyjne, przystanki komunikacji miejskiej. Cena: 699 000 zł
To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w bezpiecznej i przyjaznej okolicy.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.
Najważniejsze atuty: ✔ mieszkanie po remoncie
✔ budynek z 2018 roku
✔ 1 piętro + winda
✔ duży balkon
✔ osiedle zamknięte i monitorowane
✔ całodobowa ochrona
✔ liczne miejsca parkingowe przed budynkiem
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.
Najważniejsze atuty: ✔ mieszkanie po remoncie
✔ budynek z 2018 roku
✔ 1 piętro + winda
✔ duży balkon
✔ osiedle zamknięte i monitorowane
✔ całodobowa ochrona
✔ liczne miejsca parkingowe przed budynkiem
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.
Opiekun oferty : XXXXX990
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891263
- Data publikacji: 14 maja 2026 20:07 (42 minuty temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 1 / 4
Mapa
Dolnośląskie, Wrocław ,
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Wrocław
nieruchomosci-polska-24.pl / 15891263
699 999 PLN
13 462 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 52m2
- Pokoje 3
- Łazienki 1
- Rok budowy 2018
Opis - Mieszkanie
3pok | mieszkanie po remoncie |Siłownia | ochrona!
Najważniejsze atuty: ✔ mieszkanie po remoncie
✔ budynek z 2018 roku
✔ 1 piętro + winda
✔ duży balkon
✔ osiedle zamknięte i monitorowane
✔ całodobowa ochrona
✔ liczne miejsca parkingowe przed budynkiem