• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 62m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 140 000 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy1927

Opis szczegółowy

|
MIESZKANIE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM | UL. ŚLĄSKA 9 | KRAKÓW - KROWODRZA

Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa.
Po remoncie może stać się bardzo atrakcyjnym produktem inwestycyjnym lub komfortowym mieszkaniem do życia w centrum miasta.

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ( pow. 62,62 m2 ) usytuowane na 1 piętrze kamienicy z 1927 roku.
Zlokalizowane przy ul. Śląskiej — w jednej z najbardziej pożądanych i centralnych części Krakowa, tuż przy Nowym Kleparzu. To lokalizacja, która łączy pełną infrastrukturę miejską, świetną komunikację oraz szybki dostęp do ścisłego centrum miasta (ok. 10-15 minut pieszo do Rynku Głównego).
Wejście do kamienicy od podwórka, wjazd przez szlaban.
Do mieszkania przynależy murowany garaż znajdujący się na terenie posesji, co w realiach ścisłego centrum stanowi wyjątkowy i niezwykle poszukiwany benefit - dodatkowo płatny.

LOKALIZACJA PREMIUM - wszystko w zasięgu kilku minut:

✔ Nowy Kleparz - ok. 3 minut pieszo (jeden z głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa)
✔ Dworzec Główny - ok. 10 minut komunikacją
✔ Rynek Główny - ok. 15 minut pieszo
✔ Park Kleparski - ok. 5 minut spacerem
✔ Galeria Krakowska - ok. 10 minut komunikacją
✔ liczne tramwaje i autobusy w każdą część miasta - 2-3 minuty od budynku

W okolicy pełna infrastruktura: sklepy, piekarnie, restauracje, kawiarnie, apteki, szkoły i punkty usługowe, uczelnie — wszystko pod ręką.

STAN MIESZKANIA - DO GENERALNEGO REMONTU (OGROMNY POTENCJAŁ)

Mieszkanie wymaga generalnego remontu, co daje pełną swobodę aranżacji i stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do własnych potrzeb lub pod wynajem.

DLACZEGO TO MIESZKANIE JEST WYJĄTKOWE:

✔ absolutne centrum miasta - Kleparz / Krowodrza
✔ idealne pod wynajem krótko i długoterminowy
✔ świetna komunikacja w każdą stronę Krakowa
✔ możliwość stworzenia bardzo nowoczesnego mieszkania od zera

✔ stabilna, pewna lokalizacja inwestycyjna

Ogrzewanie i woda ciepła z pieca gazowego.
Czynsz administracyjny wynosi ok 1100 zł / 3 osoby ( zimna woda i ścieki, śmieci, C.O., administracja, fundusz remontowy ).

Pełna własność z KW. Bez obciążeń.

CENA :
MIESZKANIE 1.140.000 zł
GARAŻ 150.000 zł

Bezpłatna prezentacja odbywa się po wcześniejszym podpisaniu umowy pośrednictwa.
Doradzamy i pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu.
Paulina Michalska
tel. XXXXX538
Doradca ds. Nieruchomości Licencja nr 28000

Nadaje się na biuro: TAK |
Komunikacja publ.: tramwaj, PKP, autobus |
Odległość do komunikacji publicznej [m]: 300 |
Odl. do sklepu [m]: 100 |
Odl. do szkoły [m]: 300 |
Odl. do przedszkola [m]: 300 |
Winda: NIE |
Rozkład: dwustronne rozkładowe |
Usytuowanie: dwustronne |
Opłaty w czynszu: wywóz śmieci, woda, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja |
Opłaty wg liczników: prąd, gaz |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Garaż: garaż murowany |
Piwnica [m2]: 3 |
Piwnica: TAK |
Stan lokalu: do generalnego remontu |
Okna: aluminiowe |
Instalacje: niewymienione |
Balkon: brak |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 62,6200 |
Rok budowy: 1927 |
Liczba pokoi: 3 |
Wysokość pomieszczeń [m]: 3 |
Liczba sypialni: 3 |
Podłogi pokoi: parkiet |
Typ kuchni: jasna z oknem |
Rodzaj kuchni: kuchnia jasna, osobno |
Typ łazienki: razem z wc |
Liczba łazienek: 1 |
Glazura łazienki: glazura |
Wyposażenie łazienki: wanna, pralka, lustro |
Liczba przedpokoi: 1 |
Ściany przedpokoi: boazeria |

::LINK DO STRONY |

::KONTAKT DO AGENTA |
Paulina Michalska |
XXXXX538 |

::DANE BIURA |
Oddział BS4, Krowodrza |
Kołowa 5/3 |
30-134 Kraków |
12XXXXX-20

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paulina Michalska (licencja nr: 28000)

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893043
  • Data publikacji: 15 maja 2026 17:37 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 3

Film:

Wirtualna wizyta:

Mapa

Małopolskie, Kraków, Krowodrza ,
Paulina Michalska

Paulina Michalska

+48XXXXXX538
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Kraków, Krowodrza

nieruchomosci-polska-24.pl / 15893043

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 140 000 PLN

18 387 zł/m2
Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

Paulina Michalska

+48518706538

Główne cechy:

  • Powierzchnia 62m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1927

Opis - Mieszkanie

|

Wejście do kamienicy od podwórka, wjazd przez szlaban.

LOKALIZACJA PREMIUM - wszystko w zasięgu kilku minut:

✔ Dworzec Główny - ok. 10 minut komunikacją
✔ Rynek Główny - ok. 15 minut pieszo
✔ Park Kleparski - ok. 5 minut spacerem
✔ Galeria Krakowska - ok. 10 minut komunikacją