• Nieruchomości Polska

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 27.6m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 395 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1975

Opis szczegółowy

Jasna kawalerka przy al. Niepodległości z oddzielną kuchnią z jadalnią w idealnej lokalizacji !
Szczecin ścisłe Centrum pomiędzy CH Kaskada a CH Galaxy.
ATUTY MIESZKANIA:
-Lokal jasny, po dużym remoncie remoncie
-Wymieniona instalacja elektryczna z nową skrzynką bezpiecznikową
-Wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna
-Ustawny pokój z oknami na stonę południowo-wschodnią
-Kuchnia z jadalnią - meble kuchenne, nowe sprzęty AGD: płyta elektryczna Bosch, piekarnik Electrolux, lodówko-zamrażarka Gorenje, pochłaniacz Beko
-W jadalni miejsce na ładny stolik z krzesłami
-Łazienka z wygodną kabiną prysznicową 90cm, geberit z miską ustępową Roca
-W przedpokoju miejsce na szafę
-Nowe drzwi wejściowe
-Właściciel mieszkania korzysta z piwnicy

ATUTY LOKALIZACJI:
-Wszędzie blisko - przystanki tramwajowe, autobusowe, dworzec PKP, sklepy, centrum handlowe Galaxy i Kaskada
-Ścieżki rowerowe, kawiarnie, restauracje, miejsca spotkań
-Aleja Kwiatowa, blisko do Zamku Książąt Pomorskich i na Wały Chrobrego
-Dostępne miejsca postojowe na pobliskich ulicach
-Miejsce świetne pod dochodowy wynajem

MEDIA:
-Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
-Ogrzewanie i woda są opomiarowane
-Opłaty obecnie przy pustym mieszkaniu wynoszą 356zł

PODSUMOWUJĄC:
Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie, przemyślnie zaprojektowane, dające możliwość uzyskania wysokiego dochodu z wynajmu.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z walorami nieruchomości.
Oferta na wyłączność - klucze w biurze.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893748
  • Data publikacji: 16 maja 2026 08:22 (51 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 3 / 11

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Szczecin, Centrum

nieruchomosci-polska-24.pl / 15893748

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

395 000 PLN

14 312 zł/m2
Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 27.6m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1975

Opis - Mieszkanie

Szczecin ścisłe Centrum pomiędzy CH Kaskada a CH Galaxy.
ATUTY MIESZKANIA:
-Lokal jasny, po dużym remoncie remoncie
-Wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna
-Ustawny pokój z oknami na stonę południowo-wschodnią
-W jadalni miejsce na ładny stolik z krzesłami
-W przedpokoju miejsce na szafę
-Nowe drzwi wejściowe
-Właściciel mieszkania korzysta z piwnicy

ATUTY LOKALIZACJI:
-Ścieżki rowerowe, kawiarnie, restauracje, miejsca spotkań
-Dostępne miejsca postojowe na pobliskich ulicach
-Miejsce świetne pod dochodowy wynajem

MEDIA:
-Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
-Ogrzewanie i woda są opomiarowane
-Opłaty obecnie przy pustym mieszkaniu wynoszą 356zł

PODSUMOWUJĄC: