• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 223

15762652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25408077 15762652 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania przy Al. Niepodległości – tuż obok Bramy Portowej – świetna propozycja dla osób szukających mieszkania w Centrum lub pod inwestycję na wynajem. Trzy pokoje z możliwością powrotu do pierwotnego u...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 650 zł/m2)

3
1
61.44 m2
1960
15896512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981528 15896512 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o pow. około 43 m2, na III piętrze kamienicy w Centrum, w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z oknami skierowanymi na ulicę- kuchnia z jadalnią i oknami skierowanymi na ulicę- łazienka z WC...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

530 000 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
42.4 m2
1950
15882748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673272 15882748 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:Przestronny salon Sypialnia SypialniaGarderoba ( wejście z sypialni oraz ł...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

789 000 PLN (8 251 zł/m2)

3
1
95.63 m2
1930
15827767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588332 15827767 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,78 m2 przy ul. Sikorskiego, ścisłe centrum miasta – okolice Placu Kościuszki. Doskonała lokalizacja, komunikacja miejska oraz uczelnie w zasięgu kilku minut. Okna wychodzą na podwórko, co zapewnia ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (8 769 zł/m2)

2
1
47.78 m2
1910
15745796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25065371 15745796 Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w kamienicy w centrum Szczecina.Jagiellońska - ścisłe centrum w pobliżu deptak Bogusława, wokół restauracje, kawiarnie, sklepy, komunikacja autobusowa i tramwajowa.Kamienica wyremontowana, zarówno elewacja jak i kla...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

748 000 PLN (6 993 zł/m2)

4
-
106.96 m2
1930
15600847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22204401 15600847 Adaptacja poddasza z 2010 r. w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego tuż obok Placu Rodła. Na powierzchnię użytkową nieruchomości ok 68m2 składa się:- salon ok. 29m2- aneks kuchenny ok. 4,3m2- sypialnia ok. 12,5m2- sypialnia ok. 11,5m2- łazien...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (8 541 zł/m2)

3
1
67.79 m2
1897
15895120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27959586 15895120 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na 2 piętrze odnowionej kamienicy przy ul. 5 lipca. Na metraż mieszkania składa się, pokój z aneksem kuchennym, duża widna sypialnia, łazienka, korytarz. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazoweg...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (8 241 zł/m2)

2
1
53.39 m2
1930
15882921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673320 15882921 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Centrum na pograniczu z Turzynem. Mieszkanie na zaadaptowanym poddaszu o pow. 58,6 m2, składa się z : - pokoju dziennego,- kuchni,- pokoju,- sypialni,- korytarza- łazienki z toaletą. W pokojac...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (7 491 zł/m2)

3
1
58.6 m2
1938
15887591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787663 15887591 Okazja! Zadbane mieszkanie 2-pokojowe w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy (otwarta oficyna z zielonym podwórkiem).ATUTY MIESZKANIA:-kompaktowa powierzchnia idealna dla si...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

295 000 PLN (8 886 zł/m2)

2
1
33.2 m2
1891
15538719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20787810 15538719 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Przedstawiam na sprzedaż obszerne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Szczecin.Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Powierzchnia lokalu to 135,2 m2, na którą składa się:- 4 pokoje,- 2 x...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 052 zł/m2)

4
2
132.02 m2
1930
15534001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20686275 15534001 Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości.Znajduje się ono na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku apartamentowego tu...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (15 141 zł/m2)

2
1
36.92 m2
2023
15829791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639611 15829791 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum – al. Wojska Polskiego Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w doskonałej lokalizacji – al. Wojska Polskiego, tuż przy Placu Zgody. Galeria Kaskada – t...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (11 248 zł/m2)

2
1
40 m2
1945