• Nieruchomości Polska

Gdańsk Jasień | 3 pokoje | Wchodzisz i mieszkasz

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 65m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 819 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy2017

Opis szczegółowy

Marzysz o mieszkaniu, które nie wymaga remontu, użerania się z ekipami budowlanymi ani wielomiesięcznego oczekiwania?
Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, w pełni urządzonego, 3-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Stężyckiej na gdańskim Jasieniu. To propozycja idealna zarówno dla par, rodzin z dziećmi, jak i dla osób poszukujących gotowej inwestycji pod wynajem.

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z 2017 roku i jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia i oferuje komfortowy, przemyślany układ pomieszczeń. To mieszkanie w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” - bez dodatkowych nakładów finansowych.

Najważniejsze atuty:

Gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane i wyposażone,
Balkon stanowiący prywatną strefę relaksu,
Kameralne, zamknięte osiedle z monitoringiem,
Dwa naziemne miejsca postojowe (zakup obligatoryjny),
Duża komórka lokatorska,
Niskie koszty utrzymania,
Bliskość Obwodnicy Trójmiasta i terenów zielonych.

Budynek i osiedle:
Mieszkanie położone jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Wjazd na teren osiedla zabezpieczony jest szlabanem na pilota. Ogrodzony teren sprzyja rodzinom z dziećmi - najmłodsi mogą bezpiecznie spędzać czas na zewnątrz, a cała przestrzeń wspólna jest zadbana i funkcjonalna.

Lokalizacja:
Ulica Stężycka to doskonałe połączenie ciszy i zieleni z szybkim dostępem do kluczowych punktów Trójmiasta. Zaledwie 270 metrów dzieli mieszkanie od przystanku autobusowego, a bliskość Obwodnicy Trójmiasta (ok. 2 km) umożliwia sprawny dojazd zarówno do Gdyni, jak i w kierunku Łodzi czy Warszawy.

W najbliższej okolicy znajdują się sklepy i punkty usługowe, w tym Żabka, Lidl oraz Biedronka. Lokalizacja jest szczególnie przyjazna rodzinom - w pobliżu dostępne są żłobki, szkoły oraz tereny rekreacyjne. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zachęca do spacerów, aktywności fizycznej i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dodatkowe udogodnienia (zakup obligatoryjny):
Dwa naziemne miejsca postojowe oraz duża piwnica (10,91 m² ) - 70 000 zł

Opłaty:
Czynsz kształtuje się na poziomie ok. 800 zł miesięcznie. Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej, co zapewnia stabilne i przewidywalne koszty utrzymania.

Jeśli szukasz nowoczesnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w dobrej lokalizacji, bez dodatkowych kosztów i stresu - ta oferta jest dla Ciebie.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.

Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Wojskowa 6/D6 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223, Opole, Gen. Tadeusza Kościuszki 1, lok. 1C.

Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:
- oszczędność czasu,
- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej,
- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji,
- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach,
- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy,
- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań,
- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy.

Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

Zapraszamy do współpracy!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894292
  • Data publikacji: 18 maja 2026 11:40 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 4

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Jasień ,
Michał Korżyński

Michał Korżyński

+48XXXXXX872
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Jasień

nieruchomosci-polska-24.pl / 15894292

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

819 000 PLN

12 600 zł/m2
Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Michał Korżyński

+48533984872

Główne cechy:

  • Powierzchnia 65m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2017

Opis - Gdańsk Jasień | 3 pokoje | Wchodzisz i mieszkasz

Najważniejsze atuty:

Gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane i wyposażone,
Balkon stanowiący prywatną strefę relaksu,
Kameralne, zamknięte osiedle z monitoringiem,
Dwa naziemne miejsca postojowe (zakup obligatoryjny),
Duża komórka lokatorska,
Niskie koszty utrzymania,
Bliskość Obwodnicy Trójmiasta i terenów zielonych.