• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 382

15876602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27542217 15876602 TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM BLISKO MORZA! Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, położone przy ul. Pomorskiej 90A, Żabianka. Mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 skł...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (13 170 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15839110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26738638 15839110 Dwupoziomowy apartament z tarasem Oliwa PiastowskaNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych lokalizacji Gdańska – Oliwie, przy ul. Piastowskiej.Nieruchomość o powierzchni 103,16 m² zost...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 590 000 PLN (25 146 zł/m2)

4
2
103 m2
2016
15790233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25959538 15790233 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne i nietuzinkowe mieszkanie o pow.93,00 m2 na 4 piętrze w budynku z 1999r. zlokalizowane na Przymorzu przy ul. Kętrzyńskiego.Aktualnie jest ono podzielone na dwa mniejsze mieszkania każde po około 48,00 m2 z wydz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 397 000 PLN (15 022 zł/m2)

4
1
93 m2
1999
15878741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica 1908 | Wrzeszcz | 3 pokoje | Wrze 27597906 15878741 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu.To miejsce, w którym światło, wysokość i klimat historycznej, przedwojennej zabudowy Gdańska...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 249 000 PLN (16 653 zł/m2)

3
1
75 m2
1908
15376022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17129700 15376022 Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądkowskiego w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądko...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 250 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
90 m2
1998
15865529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27302829 15865529 Bardzo atrakcyjna oferta!!!Posiadamy na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Kokoszki przy ul. Irysowej w kameralnym budynku na pierwszym piętrze.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość obwodnicy trójmiejskiej, węzła ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

680 000 PLN (11 525 zł/m2)

3
1
59 m2
-
15540231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20831349 15540231 Posiadamy na sprzedaż apartament o powierzchni 46,85 m2 zlokalizowany przy ul. Toruńskiej w Gdańsku - inwestycja GÓRSKIEGO. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchenny z którego prowadzi bezpośrednie wyjście na ba...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 600 PLN (15 861 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15806121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26324181 15806121 Oferta bez prowizji Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska• Lokalizacja: mieszkanie położone Gdańsku Jasieniu przy ul. Kartuskiej. Bdb. dojazd do centrum Gdańska, obwodnicy, lotniska.• Powierzchnia mieszkania 36m2m2 składa się z jednego pokoju z aneks...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

412 000 PLN (11 444 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15861215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27198465 15861215 Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7.Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja miejska, centra handlowe, uczelnie, restauracje.Mieszkanie położone na...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (22 333 zł/m2)

1
1
21 m2
1958
15760507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25358623 15760507 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 4 nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni 135,15 m², usytuowanych w eleganckim, pięciokondygnacyjnym budynku z 2022 roku. To doskonała propozycja ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 770 zł/m2)

5
4
135 m2
2022
15704972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24273249 15704972 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowe wykończone mieszkanie z widokiem na morze. Taras 18m2.• Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdańsku Letnicy, zaledwie 1 km od plaży. Kilkanaście minut spacerem od latarni morskiej w Nowym Porcie. Świetny punkt komunikac...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (26 724 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15886321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753277 15886321 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Funkcjonalna kawalerka na nowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. Mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, halą garażową, portiernią ochroną.Mieszkanie o powierzchni 28m2 w pełni umeblowane i wyposażone...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

580 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
1
28 m2
2018