• Nieruchomości Polska

Dom wolnostojący

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 86m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 330 000 PLN
  • MiastoStasinów
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

Na sprzedaż duża działka siedliskowa położona w miejscowości Stasinów, gmina Radzyń Podlaski, województwo lubelskie.
Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnej kolonii, w otoczeniu pól, łąk oraz lasów, co czyni ją idealnym miejscem dla osób poszukujących ciszy, spokoju i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku.
Cała działka ma powierzchnię 6500 m² i obejmuje siedlisko z domem mieszkalnym oraz zabudowaniami gospodarczymi.
Dom murowany wybudowany w latach 70. posiada powierzchnię użytkową około 86 m². W jego skład wchodzą:
trzy pokoje,
kuchnia,
łazienka,
spiżarnia,
przedpokój,
kotłownia.
Nieruchomość wyposażona jest w wodę z wodociągu oraz energię elektryczną.
Na posesji znajdują się również murowane budynki gospodarcze, które można dostosować do własnych potrzeb, np. jako magazyn, warsztat, garaż lub przestrzeń do prowadzenia działalności.
Siedlisko położone jest około 5 km od Radzyń Podlaski, gdzie dostępna jest pełna infrastruktura handlowa, usługowa oraz oświatowa.
To doskonała propozycja dla osób marzących o własnym siedlisku na wsi, w spokojnej okolicy i blisko natury.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894606
  • Data publikacji: 18 maja 2026 19:10 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Lubelskie, Stasinów ,
Tomasz Stempień

Tomasz Stempień

+48XXXXXX348
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Stasinów

nieruchomosci-polska-24.pl / 15894606

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

330 000 PLN

3 837 zł/m2
Stasinów (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

Tomasz Stempień

+48699585348

Główne cechy:

  • Powierzchnia 86m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.