- Nieruchomości Polska
Kawalerka
- Pokoje1
- Łazienki1
- Powierzchnia 39.6m2
- Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
- Cena 585 000 PLN
- MiastoMarki
- Rok budowy1998
Opis szczegółowy
1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Rejtana
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku
Rok budowy: 1998
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 składa się z:
-pokoju dziennego,
-oddzielnej kuchni,
-łazienki,
-przedpokoju.
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.
Czynsz administracyjny wynosi około 680zł.
Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, grunty uregulowane.
Do mieszkania przynależy:
-piwnica,
-miejsce postojowe w garażu.
Ekspozycja okien- północ.
OKOLICA
Nieruchomość położona jest w wygodnej, dobrze skomunikowanej części miasta, zapewniającej dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej oraz terenów zielonych.
W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, tereny rekreacyjne oraz liczne przystanki komunikacji miejskiej, które umożliwiają sprawne poruszanie się po mieście. Okolica łączy codzienną wygodę z dostępem do zieleni, sprzyjającą spacerom i odpoczynkowi.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894693
- Data publikacji: 19 maja 2026 17:43 (6 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 1
- Piętro: 4 / 4
Mapa
Mazowieckie, Marki ,
Kawalerka na sprzedaż - Marki
nieruchomosci-polska-24.pl / 15894693
585 000 PLN
14 773 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 39.6m2
- Pokoje 1
- Łazienki 1
- Rok budowy 1998
Opis - Mieszkanie
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku
Rok budowy: 1998
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 składa się z:
-pokoju dziennego,
-oddzielnej kuchni,
-łazienki,
-przedpokoju.
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.
Czynsz administracyjny wynosi około 680zł.
Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, grunty uregulowane.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Szczegóły oferty