• Nieruchomości Polska

M4 Z POTENCJAŁEM 63M2 PO PODŁODZE 140M2 Z PIWNICĄ

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 62m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 468 999 PLN
  • MiastoBydgoszcz
  • Rok budowy1996

Opis szczegółowy

Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Osowa Góra, Bydgoszcz - aż ok. 140 m² po podłodze!

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na trzecim, ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 1996 roku, znajdującego się na cenionym i zielonym osiedlu Osowa Góra w Bydgoszczy.

To propozycja dla osób poszukujących dużej przestrzeni, funkcjonalnego układu oraz możliwości stworzenia wnętrza dokładnie według własnego gustu.

Powierzchnia mieszkania wpisana w księdze wieczystej wynosi 62,81m², jednak dzięki usytuowaniu na ostatniej kondygnacji powierzchnia po podłodze to około 140 m².

Skosy tworzą ogromne możliwości aranżacyjne i zapewniają mnóstwo dodatkowego miejsca do przechowywania - bez konieczności ustawiania dużej ilości szaf. To mieszkanie trzeba zobaczyć na żywo, aby docenić jego potencjał i przestrzeń.

Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i bardzo zadbane.
Wjazd odbywa się przez szlaban sterowany pilotem przez kod na telefon.

Mieszkańcy szczególnie cenią sobie spokojną atmosferę, dużą ilość zieleni oraz bliskość terenów leśnych idealnych na spacery i aktywny wypoczynek.

Dodatkowym atutem jest bardzo dobra komunikacja - dojazd do centrum Bydgoszczy zajmuje około 10 minut.

Przed budynkiem znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

UKŁAD MIESZKANIA:
1/ przestronny salon przechodni o powierzchni ok. 35 m² z miejscem na część wypoczynkową oraz stół jadalniany,
2/ trzy oddzielne sypialnie (ok.12m2, 13m2, 11m2): dwie z oknami połaciowymi, jedna z oknami na ścianie,
3/ oddzielna kuchnia (15m2),
4/ praktyczna spiżarnia (około 10m2 pod skosami) tuż obok kuchni - idealna przestrzeń do przechowywania,
5/ osobna toaleta z WC i umywalką przy wejściu (1,5m2),
6/ dodatkowe pomieszczenie z wejściem z toalety (około 6m2 pod skosami), idealne na pralnię, suszarnię lub prasowalnię,
7/ duża łazienka (około 6m2) wyposażona obecnie w wannę, prysznic oraz umywalkę z szafką; istnieje możliwość wygospodarowania dodatkowego WC w łazience.

STANDARD NIERUCHOMOŚCI:
- mieszkanie do remontu,
- gładzie na ścianach,
- ogromny potencjał aranżacyjny,
- 3 sypialnie,
- wymienione w ostatnim czasie okna dachowe (wszystkie 8 sztuk),
- drzwi antywłamaniowe,
- funkcjonalny układ pomieszczeń.

Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących przestrzeń lub inwestorów szukających nieruchomości z dużymi możliwościami adaptacyjnymi.

Nietuzinkowy układ, duża powierzchnia użytkowa oraz świetna lokalizacja sprawiają, że jest to oferta naprawdę wyjątkowa.

Zapraszam na prezentację.

Nr oferty: 277000

CENA OFERTOWA : 469 000 ZŁ

Opiekun oferty:
Joanna Wołoszyn

tel. XXXXX218

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894815
  • Data publikacji: 18 maja 2026 18:40 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Osowa góra ,
Joanna Wołoszyn

Joanna Wołoszyn

+48XXXXXX218
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra

nieruchomosci-polska-24.pl / 15894815

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

468 999 PLN

7 565 zł/m2
Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

Joanna Wołoszyn

+48514139218

Główne cechy:

  • Powierzchnia 62m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1996

Opis - M4 Z POTENCJAŁEM 63M2 PO PODŁODZE 140M2 Z PIWNICĄ

Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i bardzo zadbane.

UKŁAD MIESZKANIA: