• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 701

15894666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948187 15894666 Lokal użytkowy mieszczący się na pierwszym piętrze, w kamienicy położonej w samym Centrum Bydgoszczy przy o łącznej powierzchni 158,62m2 Nieruchomość obejmuje 6 pomieszczeń biurowych , 2 przedpokoje, kuchnię, 2 ubikacje oraz pomieszczenie gos...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (6 013 zł/m2)

11
-
158 m2
-
15894616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27946553 15894616 Mieszkanie obecnie jedno pokojowe, jednak można przearanżować i w pokoju zrobić aneks kuchenny, a pomieszczenie kuchenne przysposobić na sypialnię. Pokój 20m. z dużym balkonem typu loggia. Kuchnia 7,6m2 z meblami na wymiar. Duża łazienka 5m2 w ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

279 000 PLN (7 342 zł/m2)

1
-
38 m2
1984
15894516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27944483 15894516 Na sprzedaż działka budowlana w Opławcu o powierzchni 853 m². Działka z dostępem do mediów: kanalizacja na działce, woda na działce, gaz i prąd w ulicy W cenie projekt budowlany. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej i sp...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

460 000 PLN

-
-
853 m2
-
15894458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27943994 15894458 Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 99 m² , położony na parterze klimatycznej kamienicy w prestiżowej części Śródmieścia . Lokal posiada bezpośrednie wejście od ruchliwej ulicy, co zapewnia doskonałą widoczność oraz ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

700 000 PLN (7 071 zł/m2)

11
-
99 m2
-
15894358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27941051 15894358 TYLKO U NAS Oferujemy do sprzedaży ładne po remoncie 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w bloku z cegły na I piętrze na Śródmieściu Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo dogodnym układzie pomieszczeń Trzy niezależne pokoje (24m21...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (8 333 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15894291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27939628 15894291 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 150m2 z działką ok. 250 m2, położony w urokliwym miejscu na Błoniu Projekt indywid...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15894456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27943996 15894456 NOWA OFERTA! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 62 m², położony na działce 479 m² w atrakcyjnej lokalizacji - Kapuściska. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze informacj...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

700 000 PLN (11 290 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15883899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27684453 15883899 Marzysz o swoim miejscu w mieście, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki? Miejscu w które nie musisz inwestować? To mieszkanie w Bydgoszczy to idealny start dla singla lub młodej pary! Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchn...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

297 000 PLN (8 380 zł/m2)

2
1
35.44 m2
1970
15894815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4 Z POTENCJAŁEM 63M2 PO PODŁODZE 140M2 Z PIWNICĄ 27949020 15894815 Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Osowa Góra, Bydgoszcz - aż ok. 140 m² po podłodze!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na trzecim, ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 1996 roku, znajdującego się na cenionym i zielonym ...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

468 999 PLN (7 565 zł/m2)

4
1
62 m2
1996
15801864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wysoki standard Okole! 26252003 15801864 !!! Mieszkanie po generalnym remoncie ,gotowe do wprowadzenia!!!Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy. To doskonała propozycja dla singla lub dla pary oraz osób szukających mieszkania z klimatem w dobrze skomunikowanej lokalizacji.ATUTY:- W pełni wyposa...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

2
1
25 m2
1920
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15830388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w centrum! 26672036 15830388 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!3 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM!ATUTY:- Pożądana lokalizacja!- Pełna infrastruktura usługowo-handlowa po sąsiedzku!- Szybki termin wydania!- Trzystronna ekspozycja!- Duże możliwości aranżacyjne!CHARAKTERYSTYKA:Na sprz...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 000 PLN (4 731 zł/m2)

3
1
78 m2
1896