• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 38m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 026 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

Designerski apartament po remoncie | Wola-Mirów | Blisko metra.

Na sprzedaż wyjątkowy, designerski apartament zlokalizowany w sercu warszawskiej Woli (Mirów), mieszczący się w zadbanym budynku z lat 70.
Wnętrze przeszło generalny remont w 2025 roku według projektu renomowanej pracowni architektonicznej. Przestrzeń harmonijnie łączy unikalny design z najwyższą funkcjonalnością oraz komfortem.
Rozkład pomieszczeń:
Salon: klimatyzowany, w pełni umeblowany (komfortowa sofa z funkcją spania 160x200 cm, Smart TV, biurko do pracy zdalnej).Aneks kuchenny: nowoczesna zabudowa wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD (piekarnik z funkcją mikrofali, zmywarka, pralka).Sypialnia: wyposażona w duże łóżko (180x200 cm), pojemną szafę w zabudowie oraz Smart TV.Łazienka: elegancka, z wanną oraz parawanem prysznicowym.Budynek i udogodnienia:
Budynek przeszedł termomodernizację, wyposażony jest w nowe windy, a klatki schodowe są obecnie odnawiane. Komfort termiczny w mieszkaniu zapewnia nowoczesna klimatyzacja.
Lokalizacja:
Doskonały punkt komunikacyjny i topowa lokalizacja w Warszawie. Zaledwie 8 minut pieszo do stacji metra M2 Rondo Daszyńskiego, szybki dojazd do stacji metra Ratusz Arsenał (Plac Bankowy) oraz liczne linie autobusowe i tramwajowe. W najbliższej okolicy znajdują się Browary Warszawskie, Fabryka Norblina, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz dziesiątki modnych restauracji i kawiarni.

Zapraszam na prezentację.

Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Z uwagi jednak na fakt, iż czasami pochodzą one od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Ogrodowa Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi:

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894982
  • Data publikacji: 19 maja 2026 09:52 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 10

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Renata Nowogórska

Renata Nowogórska

+48XXXXXX727
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Wola

nieruchomosci-polska-24.pl / 15894982

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 026 000 PLN

27 000 zł/m2
Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Renata Nowogórska

+48530340727

Główne cechy:

  • Powierzchnia 38m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1970