• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 472

15815583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26611230 15815583 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,80 m², położona na 2. piętrze budynku w dobrze skomunikowanej części warszawskiej Woli. Mieszkanie wymaga własnej aranżacji, co daje nowemu właścicielowi pełną swobodę w zaprojektowaniu funkcjonalnego wnętrza zg...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

544 000 PLN (20 148 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15889230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846210 15889230 Mieszkanie 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m²TgQPHd[] , położone na 12. piętrzeTgQPHd[] w 16-piętrowym budynku na warszawskiej Woli blisko Śródmieścia. Układ pomie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15894796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948998 15894796 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:- salon (4x5,20) z wyjściem na balkon,- odd...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 483 100 PLN (20 599 zł/m2)

3
1
72 m2
2000
15894802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949000 15894802 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. ZegadłowiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-trzech pokoi,-otwartej kuchni,-łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 000 PLN (16 343 zł/m2)

3
1
67 m2
2002
15894805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948993 15894805 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,53 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (17 122 zł/m2)

1
1
24.53 m2
2017
15813681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DWUSTRONNE I 3 POKOJE I LOGGIA I GARAŻ 26563246 15813681 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 64Metraż: 67,8Piętro: 15Rok budowy: 2010Winda: TakStan prawny: Lokal stanowiący odrębną własnośćCena:1.287.522 złCzynsz: 980złGaraż: 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym - dodatkow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 522 PLN (19 217 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15894800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949007 15894800 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (28 163 zł/m2)

2
1
49 m2
2013
15894797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949006 15894797 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,58m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym — 22,18 m²...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (31 382 zł/m2)

2
1
44.58 m2
2024
15894803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949008 15894803 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chłodnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (22 348 zł/m2)

2
1
26.4 m2
1970
15894615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27946557 15894615 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,7 m² położone przy ul. Stanisława Staszica na warszawskiej Woli.To propozycja z ogromnym potencjałem dla inwestora, singla lub osoby szukającej mieszkania na start w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.! ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 900 PLN (17 181 zł/m2)

1
1
27.7 m2
1950
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15894766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948617 15894766 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. SolidarnościBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
1
38 m2
1930