• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 44.9m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 3 600 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2007

Opis szczegółowy

Doskonała lokalizacja Przy metro Wilanowska

Dla zmotoryzowanych gratka - miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie najmu.

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,90 m2 przy ul. Bukowińskiej.

Czynsz najmu 3600 zł
Najemca opłaca dodatkowo zaliczki na media [384,72 zł/m-c] i prąd wg zużycia
Rozliczenie zaliczek na media wg faktycznego zużycia.

ATUTY OFERTY

*) doskonała lokalizacja obok stacji metro Wilanowska; autobusy i tramwaje na Puławskiej
*) 15 ostatnie piętro - widok na panoramę Warszawy; mieszkanie bardzo jasne
*) mieszkanie umeblowane
*) jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym - w cenie czynszu najmu

ROZKŁAD

Hall [6,6 m2], salon [18,2 m2], sypialnia [11,6 m2], kuchnia [4,5 m2], łazienka [4,0 m2].
Na podłogach parkiet, ściany tynki gipsowe. Odnowione. Umeblowanie zostaje do dyspozycji Najemcy.

WYPOSAŻENIE

*) duże drewniane szafy w zabudowie w sypialni i przedpokoju
*) lodówka z zamrażarką
*) zmywarka
*) pralka

OTOCZENIE
Liczne sklepy pod samym blokiem, Klub fitness Zdrofit, piekarnia z cukiernią, pizzeria.

Kaucja 4500 zł
Umowa najmu okazjonalnego na minimum 1 rok.
Jest zgoda na zamieszkanie ze zwierzakiem. Szczegóły do uzgodnienia.

Mieszkanie idealne dla pary lub singla Szybka komunikacja do centrum i do biur na Mokotowie.

Zapraszamy na prezentację.

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895174
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:25 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 15 / 15

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Lidia Kośnik

Lidia Kośnik

+48XXXXXX442
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895174

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

3 600 PLN

80 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Lidia Kośnik

+48692444442

Główne cechy:

  • Powierzchnia 44.9m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2007

Opis - Mieszkanie

Doskonała lokalizacja Przy metro Wilanowska

Czynsz najmu 3600 zł
Rozliczenie zaliczek na media wg faktycznego zużycia.

Kaucja 4500 zł
Umowa najmu okazjonalnego na minimum 1 rok.

Zapraszamy na prezentację.