• Nieruchomości Polska

Lokal Komercyjny lokal na gastronomię

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 133m2
  • Rodzaj Lokal na gastronomię
  • Cena 10 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1930

Opis szczegółowy

Przedstawiamy ofertę lokalu usługowego zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy jednej z najważniejszych ulic w mieście i przy jednym z największych skrzyżowań.
Duży ruch pieszy, generowany przez okoliczne sklepy, restauracje, przejście dla pieszych i inne punkty usługowe.

Lokal o powierzchni ok 133mkw znajduje się na parterze wyremontowanej kamienicy.
Od strony ulicy duże witryny na całą szerokość lokalu, które dodatkowo otwierają się - dzięki czemu można "wyjść" z oferta do klienta z ulicy.

Lokal klimatyzowany dostosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej - wykonany wyciąg z wyprowadzeniem wyrzutu powietrza ponad dach budynku.

Lokal wyposażony w kilka jednostek klimatyzacyjnych, piec gazowy 2-obiegowy z zasobnikiem ciepłej wody. W sali głównej ogrzewanie podłogowe, w części biurowo-socjalnej (zaplecze) grzejniki.

Sala sprzedaży o wymiarach ok. 8,5 X 7,5 = 64mkw, wysokość ponad 3m, sufit podwieszany, na podłodze kafle. W części kuchennej gniazda prądowe z siłą oraz doprowadzony gaz.

Zaplecze to kilka pomieszczeń, WC i prysznic, aneks kuchenny dla pracowników (pomieszczenia wydzielone ściankami GK. Lokal posiada drugie tylne wyjście. Na podwórzy istnieje możliwość parkowania jednego samochodu.

CZYNSZ NAJMU:

* 10.000zł netto miesięczny czynsz najmu dla właściciela.
* ok. 500zł opłaty do wspólnoty
* zużycie mediów (prąd, woda, gaz)

KAUCJA:

* jednomiesięczny czynsz najmu,

LOKAL DOSTĘPNY OD ZARAZ

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895218
  • Data publikacji: 19 maja 2026 15:37 (15 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Na Gastronomię na wynajem - Szczecin, Centrum

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895218

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

10 000 PLN

75 zł/m2
Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 133m2
  • Pokoje 11
  • Rok budowy 1930

CZYNSZ NAJMU:

* 10.000zł netto miesięczny czynsz najmu dla właściciela.
* ok. 500zł opłaty do wspólnoty
* zużycie mediów (prąd, woda, gaz)

KAUCJA:

* jednomiesięczny czynsz najmu,

LOKAL DOSTĘPNY OD ZARAZ