• Nieruchomości Polska

Dom wolnostojący

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 138m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 176 100 PLN
  • MiastoĆmiszew rybnowski
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Syndyk masy upadłości Dariusza Janiaka – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt V GUp 258/21 ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału w wysokości ½ w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej (numer ewidencyjny 57/1, 57/2, 64/1, 64/2, 29 i 30) położonej w miejscowościach Ćmiszew Rybnowski oraz w miejscowości Żdżarów o łącznej powierzchni 10,71 ha, dla której Sąd Rejonowy w Sochaczewie prowadzi księgę wieczystą PL1O/00038068/3.

Minimalna cena sprzedaży udziału w prawie własności nieruchomości wynosi 176.100,00 zł (sto siedemdziesiąt sześć tysięcy sto złotych).

Zainteresowani winni dokonać wpłaty wadium w wysokości 17.500,00 zł (siedemnaście tysięcy pięćset złotych) na rachunek masy upadłości prowadzony przez Credit Agricole Bank Polska S.A. o numerze 53XXXXX166XXXXX000 oraz złożyć oferty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 czerwca 2026 r. osobiście w Biurze Syndyka w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 7 lub przesłać je listami poleconymi na adres Kancelarii Syndyka, ul. Lipowa 14, 09-408 Płock (decyduje data wpływu oferty).

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 12 czerwca 2026 r. w Biurze Syndyka w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 7, 09-402 Płock, o godz. 12.30. Oferty będą otwierane i rozpoznawane przez syndyka w obecności oferentów.

Warunki konkursu oraz operat szacunkowy sprzedawanego udziału w nieruchomości dostępne są w Biurze Syndyka w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 7. Warunki konkursu dostępne są również na stronie internetowej . Informacje można uzyskać również pod numerem telefonu 24 235 63 41.

Kontakt:
Syndyk Piotr Kubera
tel: 24 235 63 41

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895263
  • Data publikacji: 19 maja 2026 16:22 (1 dzień temu)
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Ćmiszew Rybnowski ,
Syndyk Piotr Kubera

Syndyk Piotr Kubera

+48XXXXXX341
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Ćmiszew Rybnowski

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895263

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

176 100 PLN

1 276 zł/m2
Ćmiszew Rybnowski (Mazowieckie, gm. Rybno)

Syndyk Piotr Kubera

+48242356341

Główne cechy:

  • Powierzchnia 138m2
  • Pokoje 3

Opis - Dom Wolnostojący

Zainteresowani winni dokonać wpłaty wadium w wysokości 17.500,00 zł (siedemnaście tysięcy pięćset złotych) na rachunek masy upadłości prowadzony przez Credit Agricole Bank Polska S.A. o numerze 53 1940 1076 3166 5546 0000 0000 oraz złożyć oferty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 czerwca 2026 r. osobiście w Biurze Syndyka w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 7 lub przesłać je listami poleconymi na adres Kancelarii Syndyka, ul. Lipowa 14, 09-408 Płock (decyduje data wpływu oferty).

Warunki konkursu oraz operat szacunkowy sprzedawanego udziału w nieruchomości dostępne są w Biurze Syndyka w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 7. Warunki konkursu dostępne są również na stronie internetowej www.syndykplock.pl. Informacje można uzyskać również pod numerem telefonu 24 235 63 41.