• Nieruchomości Polska

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 61m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 650 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2002

Opis szczegółowy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowo-handlowy na parterze z witrynami położony przy ruchliwej ulicy o powierzchni 60m2. 

Atuty nieruchomości:

Doskonała lokalizacja: Dostępu do dużego ruchu pieszych.
Widoczność: Duże witryny zapewniające dobrą ekspozycję.
Udogodnienia: Parking pod lokalem, media miejskie, przydział mocy 25 kW.
Możliwości: Lokal pod działalność handlowo-usługową lub gastronomiczną.
Budynek: Dwukondygnacyjny budynek z 2002r., lokal na trzech poziomach: piwnica, parter i piętro.
Powierzchnia: Powierzchnia użytkowa 50m2

Lokalizacja:
Lokal znajduję się przy ruchliwej drodze co gwarantuję dobrą widoczność dla potencjalnych najemców lub własnej działalności.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895344
  • Data publikacji: 19 maja 2026 16:52 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ochota ,
Kamil Burkowski

Kamil Burkowski

+48XXXXXX955
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Warszawa, Ochota

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895344

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

650 000 PLN

10 656 zł/m2
Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Kamil Burkowski

+48574188955

Główne cechy:

  • Powierzchnia 61m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 2002

Opis - Lokal usługowy

Atuty nieruchomości:

Doskonała lokalizacja: Dostępu do dużego ruchu pieszych.
Widoczność: Duże witryny zapewniające dobrą ekspozycję.
Powierzchnia: Powierzchnia użytkowa 50m2

Lokalizacja:

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895344
  • Data publikacji: 19 maja 2026 16:52 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3