• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 33.48m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 2 399 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1966

Opis szczegółowy

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta. Do mieszkania przynależy piwnica!

Na powierzchnię składają się:Sypialnia.Oddzielna kuchnia.Łazienka.Hol. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w sprzęty AGD, w tym pralkę, zmywarkę i lodówkę. Ogrzewanie miejskie zapewnia komfort w sezonie zimowym oraz wygodę codziennego użytkowania.

Lokalizacja: Atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja i centralne położenie. To miejsce łączy miejski styl życia z kameralnym charakterem Muranowa. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacje metra, zapewniające szybki dojazd do centrum i innych części Warszawy. W okolicy dostępne są sklepy spożywcze, punkty usługowe, restauracje oraz kina. Miłośnicy natury docenią bliskość parków i terenów zielonych - idealnych miejsc na spacer, rekreację i odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Opłaty: 2399 zł + czynsz administracyjny (800 zł) + prąd. Kaucja 2700 zł.
Najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895473
  • Data publikacji: 20 maja 2026 23:40 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 8 / 9

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście ,
Adrian Polewski

Adrian Polewski

+48XXXXXX455
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - Warszawa, Śródmieście

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895473

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 399 PLN

72 zł/m2
Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Adrian Polewski

+48574388455

Główne cechy:

  • Powierzchnia 33.48m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1966

Opis - Mieszkanie

Najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895473
  • Data publikacji: 20 maja 2026 23:40 (1 godzinę temu)