• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 185

15097154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie do wynajęcia! Powiśle - genialna lokalizacja, słoneczne, ciche! 9732501 15097154 Słoneczne mieszkanie na Warszawskim Powiślu! Fantastyczna lokalizacja, dookoła zieleń, parki, bardzo dobrze skomunikowane. Fajny rozkład, kuchnia z oknem, łazienka z oknem, czyste, cisza. Idealne dla singla lub pary! Blisko nad Bulwary Wiślane i do c...

Warszawa (Śródmieście), Okrąg 6c

2 950 PLN (80 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15858403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w centrum do wynajęcia – Plac Konstytucji 27149335 15858403 Stylowe 2 pokoje w sercu Warszawy ul. Marszałkowska Plac Konstytucji od zarazNa wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy – przy Placu Konstytucji (MDM), w samym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

2
1
60 m2
1953
15863790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem 2 pokoje mieszkanie TOP LOKALIZACJA 27256890 15863790 Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Warszawy – przy ul. Kruczej, tuż przy Alejach Jerozolimskich.To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum wydarzeń i mieć wszystko w zasięgu kilku ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (82 zł/m2)

2
1
55 m2
1962
15845580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem prestiżowe biuro Al. Ujazdowskie 90m2 26863611 15845580 Oferujemy do wynajęcia elegancką powierzchnię biurową o metrażu 90 m², mieszczącą się w reprezentacyjnej, zabytkowej Kamienicy Lindenfelda przy Alejach Ujazdowskich 16 w Warszawie.Biuro jest w pełni umeblowane i gotowe do użytku – idealne dla kancela...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 800 PLN (164 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15889105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem 4 pok 96m2, taras 31m2 Matejki przy Sejmie 27844669 15889105 Dwupoziomowy apartament 96 m² z tarasem 31 m² – ul. Matejki , serce Warszawy. Świeżo po generalnym remoncie.LOKALIZACJA: Ulica Jana Matejki to jeden z najbardziej ekskluzywnych i bezpiecznych punktów na mapie stolicy. Położenie w bezpośrednim sąsiedz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 450 PLN (98 zł/m2)

4
2
96 m2
1966
15889342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Super dwa pokoje na Muranowie Pokorna 2 27847639 15889342 Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m² położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Pokornej 2 w Warszawie. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Muranowa, tuż obok stacji metra Dw...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (103 zł/m2)

2
1
39 m2
2016
15894223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27933525 15894223 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Bardzo jasne, dwustronne, duże okna. Piękny widok, z jednej strony na zielone podwórko, z drugiej na zabytkowe budynki. Przestronny salon z wyjściem na loggię, sypialnia z szafą, kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (80 zł/m2)

1
-
56 m2
1952
15865301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27292280 15865301 Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w reprezentacyjnej kamienicy na Powiślu. Ostatnie piętro z widokiem na miasto, jest duży balkon. Pokoje umeblowane i wyposażone. Dodatkowo jest garderoba. Kuchnia z jadalnią. Łazienka z wanna i prysznicem....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
75 m2
1932
15360683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16801866 15360683 Do wynajęcia mieszkanielokal na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Zadbany budynek, czysta klatka schodowa. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym 25m2, dwóch pokoi 14m2, 13m2, łazienki oraz toalety. Doskonała lokalizacja, blisko Bulwary Wiśl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
-
64 m2
1938
15886232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament | 142m2 | 2 sypialnie 27750675 15886232 Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 142 m² z panoramicznym widokiem i werandą, tuż przy Parku Mirowskim, a jednocześnie po sąsiedzku z Ogrodem Saskim.Został on zaprojektowany z uwzględnieniem najd...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (176 zł/m2)

3
2
142 m2
2010
15625820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 22726840 15625820 Prestiżowa lokalizacja, Grzybowska 2.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, ma powierzchnię 231,5m2 i składa się z:– holu z garderobą– przestronnego i ustawnego salonu z pięknym widokiem na Plac Grzybowski i Pałac Kultury i Nauki&a...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (87 zł/m2)

6
3
231 m2
1992
15449594 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 18813844 15449594 Reprezentacyjna Kamienica Hoserów, lokal z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wynajem na cel biurowy lub kancelarię. Klatka schodowa posiada windę.Lokal posiada potencjał do aranżacji pomieszczeń według potrzeb Najemcy, bardzo ustawne, duże o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 730 PLN (90 zł/m2)

7
2
197 m2
1905