- Nieruchomości Polska
Lokal Komercyjny magazyn
- Pokoje1
- Łazienki-
- Powierzchnia 337.5m2
- Rodzaj Magazyn
- Cena 22 950 PLN
- MiastoSopot
- Rok budowy1980
Opis szczegółowy
Do wynajęcia ogrzewany magazyn 337,5 m² z rampą i placem manewrowym - Sopot, Aleja Niepodległości.
Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 335,7 m² (połączenie dwóch magazynów), zlokalizowany w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Trójmiasta - przy Alei Niepodległości w Sopocie.
To idealne miejsce dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni z rampą załadunkową, wygodnym placem manewrowym oraz pełnym zapleczem technicznym.
Najważniejsze atuty lokalizacji:
- Tylko 7 minut do Obwodnicy Trójmiasta
- szybki dojazd do Gdańska i Gdyni
- Bezpośredni wjazd z Alei Niepodległości
- W pobliżu przystanki autobusowe i stacja SKM
- Bezpłatne miejsca parkingowe na terenie obiektu
- Teren ogrodzony, strzeżony i monitorowany 24/7
- Dostęp 24/7
Funkcjonalność i logistyka:
- Magazyn na rampie załadunkowej
- wygodny załadunek i rozładunek
- Plac manewrowy dostosowany do samochodów ciężarowych
- Dostęp do łazienek na rampie
- Wysokość: 3,83 m
Możliwość wynajęcia dodatkowych biur w bezpośrednim sąsiedztwie - kompleksowe rozwiązanie dla biznesu.
Standard techniczny:
- Magazyn w doskonałym stanie
- Ogrzewanie - komfort pracy przez cały rok
- Własny agregat prądotwórczy - gwarancja ciągłości pracy
- Dodatkowej wejście do Magazynu przez drzwi
- Okna w środku - światło dzienne
Warunki najmu:
Powierzchnia: 337,5 m² (225 m² + 112,5m2)
Czynsz: 39 zł netto/m²,
Koszty eksploatacyjne: 29 zł netto/m²
Kaucja: jednomiesięczna
*Cena do negocjacji.
To wyjątkowa propozycja dla firm szukających magazynu z rampą i pełnym zapleczem technicznym w świetnej lokalizacji.
Serdecznie zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania i umówię się na prezentację.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895672
- Data publikacji: 19 maja 2026 16:55 (6 godzin temu)
- Liczba pokoi: 1
Mapa
Pomorskie, Sopot ,
Magazyn na wynajem - Sopot
nieruchomosci-polska-24.pl / 15895672
22 950 PLN
68 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 337.5m2
- Pokoje 1
- Rok budowy 1980
Opis - Magazyn
Najważniejsze atuty lokalizacji:
- Tylko 7 minut do Obwodnicy Trójmiasta
- szybki dojazd do Gdańska i Gdyni
- Bezpośredni wjazd z Alei Niepodległości
- W pobliżu przystanki autobusowe i stacja SKM
- Bezpłatne miejsca parkingowe na terenie obiektu
- Teren ogrodzony, strzeżony i monitorowany 24/7
- Dostęp 24/7
Funkcjonalność i logistyka:
- Magazyn na rampie załadunkowej
- wygodny załadunek i rozładunek
- Plac manewrowy dostosowany do samochodów ciężarowych
- Dostęp do łazienek na rampie
- Wysokość: 3,83 m
Standard techniczny:
- Magazyn w doskonałym stanie
- Ogrzewanie - komfort pracy przez cały rok
- Własny agregat prądotwórczy - gwarancja ciągłości pracy
- Dodatkowej wejście do Magazynu przez drzwi
- Okna w środku - światło dzienne
Warunki najmu:
Powierzchnia: 337,5 m² (225 m² + 112,5m2)
Czynsz: 39 zł netto/m²,
Koszty eksploatacyjne: 29 zł netto/m²