- Nieruchomości Polska
Mieszkanie 2 pokojowe
- Pokoje2
- Łazienki-
- Powierzchnia 46.97m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 640 000 PLN
- MiastoGdańsk
- Rok budowy2021
Opis szczegółowy
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m², położone na nowoczesnym osiedlu w bloku z 2021 roku. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem oraz wyjątkowym dodatkiem - dwoma miejscami postojowymi, co jest rzadkością w tej inwestycji. Osiedle jest w całości monitorowane, włącznie z halami i wejściami do klatek.
Najważniejsze atuty:
- 2 miejsca postojowe - w hali garażowej oraz naziemne za szlabanem
- duża komórka lokatorska 3,17 m2
- duży balkon 7,3 m2
- zabudowy i meble wykonane na wymiar przez stolarza
- wysokiej jakości materiały
- okna trzyszybowe - bardzo dobra izolacja
- mieszkanie słoneczne i ciepłe (ekspozycja wschodnia z lekkim południem)
- brak zabudowań za oknami - cisza i prywatność
- rowerownia w hali garażowej, wózkarnia przed klatką, siłownia zewnętrzna
Standard i wyposażenie: Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. W cenie pozostaje większość umeblowania widocznego na zdjęciach (z wyłączeniem pralki i suszarki i telewizora). Mieszkanie jest bardzo dobrze wyciszone dzięki grubym żelbetonowym ścianom.
Koszty:
- cena mieszkania: 640 000 zł
- miejsca postojowe + komórka lokatorska (zakup obligatoryjny): 59 000 zł
- czynsz administracyjny: ok. 370 zł
- media wg zużycia rozliczane co miesiąc (obecnie woda ok. 125 zł, ogrzewanie w sezonie grzewczym ok. 125 zł)
Termin wydania: Mieszkanie dostępne od 31.08.2026 (istnieje możliwość indywidualnego ustalenia dokładnej daty)
Lokalizacja: Nowe, spokojne osiedle w dogodnej lokalizacji - zapewniające szybki dostęp do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie ciszę i komfort życia z dala od intensywnej zabudowy. Plac zabaw na osiedlu. Szkoły i przedszkola w pobliżu. Przystanki autobusowe 2 minuty od mieszkania.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895785
- Data publikacji: 19 maja 2026 17:10 (5 godzin temu)
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 1 / 2
Mapa
Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki ,
Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Kokoszki
nieruchomosci-polska-24.pl / 15895785
640 000 PLN
13 626 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 46.97m2
- Pokoje 2
- Rok budowy 2021
Opis - Mieszkanie
Najważniejsze atuty:
- duża komórka lokatorska 3,17 m2
- duży balkon 7,3 m2
- zabudowy i meble wykonane na wymiar przez stolarza
- wysokiej jakości materiały
- okna trzyszybowe - bardzo dobra izolacja
- brak zabudowań za oknami - cisza i prywatność
Koszty:
- cena mieszkania: 640 000 zł
- czynsz administracyjny: ok. 370 zł