• Nieruchomości Polska

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 109.05m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 7 633 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy2021

Opis szczegółowy

Oferujemy do wynajęcia przestronny, piętrowy lokal usługowo-handlowy z dużą witryną, usytuowany w prestiżowej inwestycji Tarasy Bałtyku. Lokal z ekspozycją północną znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Ronalda Reagana, co zapewnia znakomite możliwości reklamy i widoczności.

Typ lokalu: Usługowy
Powierzchnia: 109,05 m²
Lokalizacja: Gdańsk, dzielnica Przymorze, ul. Tarasy Bałtyku

Lokal o powierzchni 109,05 m² charakteryzuje się funkcjonalnym układem, z schodami w tylnej części, co stwarza ciekawe możliwości aranżacyjne. Idealnie nadaje się na biuro architektoniczne, kancelarię prawną czy prywatną klinikę, gdzie piętro umożliwia zaaranżowanie prywatnych gabinetów.

Atuty inwestycji:

Prestiżowa lokalizacja: Tarasy Bałtyku zlokalizowane są na styku morza i miasta, co gwarantuje wysoką rozpoznawalność.
Bliskość do atrakcji: Zaledwie 1 minuta spacerem do Parku im. Ronalda Reagana oraz 10 minut do piaszczystej plaży i mola w Gdańsku Brzeźnie.
Doskonała infrastruktura: W pobliżu dostępne są ścieżki rowerowe, trasy spacerowe oraz place zabaw, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów.
Parking podziemny: Umożliwia wygodny dostęp dla klientów lokalu.
Łatwy dojazd: Doskonała komunikacja miejska zapewnia łatwy dostęp do lokalu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895892
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:13 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Zaspa ,
Magdalena Nowak

Magdalena Nowak

+48XXXXXX055
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na wynajem - Gdańsk, Zaspa

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895892

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

7 633 PLN

70 zł/m2
Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Magdalena Nowak

+48576099055

Główne cechy:

  • Powierzchnia 109.05m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2021

Opis - Lokal usługowy

Typ lokalu: Usługowy
Powierzchnia: 109,05 m²

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)