• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 40m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 549 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1973

Opis szczegółowy

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 40,85 m Warszawa Ursus | idealne pod inwestycję | cena do negocjacji

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,85 m, położone w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy dzielnicy Ursus. Lokal świetnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla, jak i inwestora szukającego mieszkania pod wynajem.

Najważniejsze informacje
powierzchnia: 40,85 m
2 oddzielne pokoje
oddzielna, widna kuchnia
łazienka
przedpokój
piwnica ok. 3 m
4 piętro w bloku bez windy
rok budowy: 1973
ogrzewanie miejskie
czynsz administracyjny: ok. 631 zł (dla 2 osób)
Stan budynku i mieszkania

Blok jest ocieplony i zadbany, a klatka schodowa została wyremontowana. Kilka lat temu przeprowadzono podłączenie budynku do miejskiego ogrzewania oraz zlikwidowano piecyki gazowe.

Wokół budynku znajduje się duży parking.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane, jednak wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. Z uwagi na stan techniczny cena pozostaje do negocjacji.

Lokalizacja i okolica

W najbliższej okolicy znajdują się:

Park Achera idealny na spacery i rekreację,
liczne przedszkola i szkoły podstawowe,
supermarket tuż przy bloku,
sklepy, apteki i przychodnia,
kościół,
dwa przystanki autobusowe bezpośrednio przy budynku.
Komunikacja
ok. 5 minut autobusem do stacji PKP Warszawa Ursus,
ok. 10 minut do Centrum Handlowego Skorosze,
ok. 15 minut samochodem do Factory Ursus,
dogodny dojazd komunikacją miejską do innych części Warszawy.
Informacje inwestycyjne

Mieszkanie zostało zakupione w celach inwestycyjnych i przez cały czas było wynajmowane.
Istnieje możliwość:

przejęcia najmu wraz z obecnymi lokatorami,
lub zakupu mieszkania bez najemców (lokatorzy są gotowi się wyprowadzić).

To dobra propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i dla inwestorów zainteresowanych gotowym produktem pod wynajem.

Cena do negocjacji.

Lokalizacja: Warszawa/Ursus

Cena: 549 000 zł ( 13 439 zł/m2 )
Cena podlega negocjacji

Powierzchnia: 40,85 m2,
Piętro: 4 / 4
Rok budowy: 1973,
Budynek: blok,

POKOJE:
Liczba pokoi: 2,

Czynsz od administracji: 631 zł,
stan lokalu: do remontu, głośność: umiarkowanie ciche, wolne od: od zaraz, ochrona: os. niezamknięte, parking: ulica, domofon, TV kablowa, Internet, telefon, piwnica 3 m2, liczba stron: jednostronne, materiał: płyta, ciepła woda: miejska, ogrzewanie: miejskie,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: XXXXX629
e-mail:

--- Zapraszamy ---
Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896356
  • Data publikacji: 20 maja 2026 17:22 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ursus ,
Iwona Wadas

Iwona Wadas

+48XXXXXX629
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Ursus

nieruchomosci-polska-24.pl / 15896356

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

549 000 PLN

13 725 zł/m2
Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Iwona Wadas

+48797600629

Główne cechy:

  • Powierzchnia 40m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1973

Opis - Mieszkanie

Najważniejsze informacje
powierzchnia: 40,85 m
2 oddzielne pokoje
oddzielna, widna kuchnia
łazienka
przedpokój
piwnica ok. 3 m
4 piętro w bloku bez windy
rok budowy: 1973
ogrzewanie miejskie
czynsz administracyjny: ok. 631 zł (dla 2 osób)
Stan budynku i mieszkania

Wokół budynku znajduje się duży parking.

Lokalizacja i okolica

W najbliższej okolicy znajdują się:

Park Achera idealny na spacery i rekreację,
liczne przedszkola i szkoły podstawowe,
supermarket tuż przy bloku,
sklepy, apteki i przychodnia,
kościół,
dwa przystanki autobusowe bezpośrednio przy budynku.
Komunikacja
ok. 5 minut autobusem do stacji PKP Warszawa Ursus,
ok. 10 minut do Centrum Handlowego Skorosze,
ok. 15 minut samochodem do Factory Ursus,
Informacje inwestycyjne

Istnieje możliwość:

przejęcia najmu wraz z obecnymi lokatorami,

Cena do negocjacji.

Lokalizacja: Warszawa/Ursus

Cena: 549 000 zł ( 13 439 zł/m2 )
Cena podlega negocjacji

Powierzchnia: 40,85 m2,
Piętro: 4 / 4
Rok budowy: 1973,
Budynek: blok,

POKOJE:
Liczba pokoi: 2,

Czynsz od administracji: 631 zł,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: 797600629
e-mail: [email protected]

--- Zapraszamy ---

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896356
  • Data publikacji: 20 maja 2026 17:22 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 4