• Nieruchomości Polska

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 33m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 639 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy1912

Opis szczegółowy

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – Łódź, Śródmieście, ul. Lawendowa

Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,5 m², położone na 2. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Lawendowej w Łodzi, w samym sercu Śródmieścia.

To nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, z pięknym widokiem na wieże kościelne oraz Halę Targową. Mieszkanie przeszło kapitalny remont, jest w pełni umeblowane i wyposażone, dzięki czemu nadaje się do zamieszkania od razu po zakupie.

Lokal był z powodzeniem wynajmowany w systemie krótkoterminowym i cieszył się bardzo wysokimi ocenami gości, przede wszystkim ze względu na swój urok, klimat oraz wyjątkową lokalizację.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

*powierzchnia: 32,5 m²,
*liczba pokoi: 1,
*piętro: 2,
*stan: po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania,
*pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie,
*widok na wieże kościelne oraz Halę Targową,
*zabytkowa kamienica z klimatem,
*niski czynsz: 291 zł miesięcznie,
*ogrzewanie elektryczne,
*piwnica do dyspozycji właściciela,
*pełna własność,

Opis mieszkania:

*Mieszkanie zostało urządzone z dbałością o detale, z zachowaniem przytulnego i eleganckiego charakteru. Jasne wnętrze, funkcjonalny układ oraz wyjątkowy widok sprawiają, że lokal idealnie sprawdzi się zarówno jako mieszkanie prywatne, jak i inwestycja pod wynajem.

*Dzięki pełnemu wyposażeniu nowy właściciel może od razu korzystać z nieruchomości bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Lokalizacja:

*Ul. Lawendowa to doskonała lokalizacja w Łodzi, w dzielnicy Śródmieście. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, komunikacja miejska oraz charakterystyczne miejsca tej części miasta. Bliskość Hali Targowej i zabytkowej zabudowy nadaje okolicy wyjątkowy klimat.

Dla kogo?

Mieszkanie będzie idealne dla:

*osób szukających gotowego lokalu do zamieszkania,
*inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem,
*osób ceniących mieszkania z charakterem,
*miłośników zabytkowych kamienic i centralnych lokalizacji.

Podsumowanie:

To doskonała propozycja dla osób, które szukają niewielkiego, ale wyjątkowego mieszkania w centrum Łodzi. Lokal łączy w sobie funkcjonalność, klimat zabytkowej kamienicy oraz atrakcyjny potencjał inwestycyjny.

Nie masz czasu a chcesz szybko i korzystnie sprzedać swoją nieruchomość w Gdańsku lub okolicy?

90% naszych ofert sprzedajemy w ciągu 3 miesięcy w cenie rynkowej.

Jesteś INWESTOREM i szukasz BEZPIECZNEJ LOKATY KAPITAŁU?

Naszą misją jest polecać naszym klientom tylko najlepsze nieruchomości na inwestycje. Zgłoś się do nas, zaproponujemy Ci taką ofertę, na której NAJWIĘCEJ ZAROBISZ.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA oznacza, że PRZEPROWADZIMY CIĘ ZA RĘKĘ przez cały proces zakupu nieruchomości oraz zweryfikujemy wszystkie niezbędne dokumenty do jej sfinalizowania.

Jeżeli POTRZEBUJESZ WIĘCEJ PIENIĘDZY na zakup nieruchomości to nasz ekspert:

- Bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową,
- Zaoferuje Ci NAJLEPSZE możliwe warunki uzyskania KREDYTU hipotecznego.

Dowiedz się więcej pod adresem www.DobraOferta.Pro

* 11 lat doświadczenia w sprzedaży nieruchomości.
* Najlepsza jakość ogłoszeń w Polsce.
* Profesjonalna koordynacja transakcji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896750
  • Data publikacji: 21 maja 2026 11:52 (8 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 2 / 3

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście ,
Monika Hendel-Kubiak

Monika Hendel-Kubiak

+48XXXXXX074
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Gdańsk, Śródmieście

nieruchomosci-polska-24.pl / 15896750

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

639 000 PLN

19 364 zł/m2
Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Monika Hendel-Kubiak

+48535174074

Główne cechy:

  • Powierzchnia 33m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 1912

Opis - Mieszkanie

Najważniejsze atuty nieruchomości:

*powierzchnia: 32,5 m²,
*liczba pokoi: 1,
*piętro: 2,
*stan: po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania,
*pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie,
*widok na wieże kościelne oraz Halę Targową,
*zabytkowa kamienica z klimatem,
*niski czynsz: 291 zł miesięcznie,
*ogrzewanie elektryczne,
*piwnica do dyspozycji właściciela,
*pełna własność,

Opis mieszkania: