- Nieruchomości Polska
5 min od plaży/3 pokoje/Spa/Gdańsk Jelitkowo
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 70m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 2 768 844 PLN
- MiastoGdańsk
- Rok budowy2023
Opis szczegółowy
Oferowany jest do sprzedaży nadmorski apartament, usytuowany na Osiedlu Gdańska Jelitkowo w prestiżowej lokalizacji, nad morzem w Gdańsku Jelitkowo, zaledwie klika metrów plaży. Kameralne Osiedle zaprojektowane zostało jako zespół trzykondygnacyjnych willi z podziemnymi halami garażowymi z myślą o komforcie stref prywatnych oraz części wspólnych takich jak fitness i Spa. Przestronny apartament oferowany jest w stanie do własnej adaptacji. Części wspólne budynku wykończone są kompozycją wysokiej jakości materiałów naturalnych takich jak kamień, drewno orzechowe nawiązując swym charakterem i kolorystyką do nadmorskiego otocznia. Wspólna przestrzeń stanowią zielone tarasy zagospodarowane zadbaną roślinnością ozdabiając indywidualną strefę wypoczynku i relaksu.
Apartament o powierzchni użytkowej 70,75 m2 znajduje się na drugim piętrze w ekspozycji zachodnio-północno-wschodniej. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz holu. Do apartamentu przynależy miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska (4,5 m2) w cenie.
Pomieszczenia
- pokój dzienny z aneksem kuchennym (27,78 m2)
- dwie sypialnie (13,23 m2)(11,57 m2)
- łazienka (5,45 m2)
- hol (10,47 m2)
- balkon (6,3 m2)
Lokalizacja
Osiedle zlokalizowane jest w bliskim sąsiedztwie strefy nadmorskiej, zaledwie 6 minut do piaszczystej plaży i morza w doskonałej lokalizacji, otoczonej zielenią tworzącą nastrój nadmorskiego kurortu. Osiedle jest monitorowane, posiada rozbudowaną strefę fitness z siłownią i saunami. Nadmorskie klimat zachęca do plażowania, sportów wodnych, spacerów brzegiem morza, rowerowych wycieczek czy jazdy konno. Jednocześnie jest to lokalizacja w centralnej części Trójmiasta, blisko tramwaju i autobusu.
Zalety
- prestiżowe i zaciszne osiedle w doskonałej lokalizacji otoczone zielenią Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,
- funkcjonalność, komfort i elegancja,
- osiedle zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów,
- dla mieszkańców strefę relaksu, kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, liczne miejsca z oczkami wodnymi oraz różnorodną roślinnością,
- renomowany deweloper investkomfort. pl
- bezpieczne, zamknięte osiedle z całodobową ochroną i monitoringiem,
Cena zawiera
- miejsce parkingowe,
- pomieszczenie przynależne,
- udział w strefie rekreacyjno-wypoczynkowej, w drodze osiedlowej i zewnętrznych miejscach parkingowych oraz portierni
---------------------------------------------
Dom & House - Specjaliści od marzeń.
- Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji
- Znajdziemy najtańszy kredyt
- Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi
- Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896988
- Data publikacji: 21 maja 2026 15:25 (2 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 2 / 2
Mapa
Pomorskie, Gdańsk, Jelitkowo ,
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Jelitkowo
nieruchomosci-polska-24.pl / 15896988
2 768 844 PLN
39 555 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 70m2
- Pokoje 3
- Łazienki 1
- Rok budowy 2023
Opis - 5 min od plaży/3 pokoje/Spa/Gdańsk Jelitkowo
Pomieszczenia
- pokój dzienny z aneksem kuchennym (27,78 m2)
- dwie sypialnie (13,23 m2)(11,57 m2)
- łazienka (5,45 m2)
- hol (10,47 m2)
- balkon (6,3 m2)
Lokalizacja