• Nieruchomości Polska

ApartamentPremium/Nowe/Balkon/64,77m²/Lokum Siesta

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 64m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 326 000 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy2022

Opis szczegółowy

Są miejsca, które od pierwszego wejścia dają poczucie jakości, spokoju i komfortu.
To mieszkanie zostało stworzone dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego „gotowego do wejścia”.

Na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 64,77 m², położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie. Lokal znajduje się w budynku z 2022 roku i nigdy wcześniej nie był zamieszkany.

Wnętrze zostało wykończone w spójnym, nowoczesnym stylu z dbałością o funkcjonalność, estetykę oraz komfort codziennego życia. Całość jest w pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

* przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
* sypialnia,
* dodatkowy pokój idealny jako gabinet, pokój dziecięcy lub gościnny,
* łazienka z wanną,
* funkcjonalny przedpokój z zabudową.

STANDARD I WYPOSAŻENIE

W cenie mieszkania pozostaje pełne wyposażenie:

* wanna oraz armatura łazienkowa.

Mieszkanie jest jasne, nowoczesne i bardzo funkcjonalne. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i pod inwestycję premium.

BUDYNEK I OSIEDLE

Nowoczesna inwestycja z 2022 roku wyróżnia się elegancką architekturą, zadbanymi częściami wspólnymi oraz kameralnym charakterem. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców i codziennym komforcie życia.

Mieszkańcy mają możliwość korzystania z ogólnodostępnych naziemnych miejsc postojowych znajdujących się na terenie osiedla (wjazd dla mieszkańców z identyfikatorem).

LOKALIZACJA

Nieruchomość znajduje się przy ul. Kobierzyńskiej, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa — w pobliżu Ronda Matecznego oraz terenów zielonych Parku Rzecznego Wilgi. 

Lokalizacja łączy szybki dostęp do centrum miasta z komfortem życia blisko natury. W najbliższej okolicy znajdują się:

* Park Rzeczny Wilgi i trasy spacerowo-rowerowe,
* Zakrzówek,
* przystanki tramwajowe i autobusowe,
* sklepy, restauracje i punkty usługowe,
* szkoły, przedszkola i centra medyczne,
* Bonarka City Center,
* szybki dojazd do centrum Krakowa oraz głównych arterii miasta.

To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego apartamentu w wysokim standardzie, w lokalizacji zapewniającej zarówno wygodę miasta, jak i codzienny komfort życia.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.

Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Wojskowa 6/D6 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223, Opole, Gen. Tadeusza Kościuszki 1, lok. 1C.

Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:
- oszczędność czasu,
- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej,
- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji,
- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach,
- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy,
- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań,
- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy.

Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

Zapraszamy do współpracy!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897063
  • Data publikacji: 21 maja 2026 21:37 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 6

Mapa

Małopolskie, Kraków, Podgórze ,
Anna Trybuła

Anna Trybuła

+48XXXXXX182
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Kraków, Podgórze

nieruchomosci-polska-24.pl / 15897063

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 326 000 PLN

20 719 zł/m2
Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

Anna Trybuła

+48536456182

Główne cechy:

  • Powierzchnia 64m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2022

Opis - ApartamentPremium/Nowe/Balkon/64,77m²/Lokum Siesta

STANDARD I WYPOSAŻENIE

W cenie mieszkania pozostaje pełne wyposażenie: