• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 191

15764986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż mieszkania od zaraz bez pośredników 25459407 15764986 Mieszkanie w centrum dzielnicy Kazimierz w Krakowie 100 m od Placu Nowego (Żydowskiego), polecane jako inwestycja wynajmu. Mieszkanie po odnowieniu w 2024 r malowanie, cyklinowanie podłogi, nowy kocioł dwufunkcyjny, wymienione drzwi wejściowe (antyw...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Bożego Ciała

924 000 PLN (19 250 zł/m2)

2
-
48 m2
1890
15756853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem, parkingiem i widokiem na tereny zielone 25286228 15756853 Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,70 m2, składające się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z jadalnią i półotwartą kuchnią, łazienką z wanną oraz przedpokoju z przestronną szafą w zabudowie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku...

Kraków (Kraków-Podgórze), ul. Obozowa 38C

730 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
46.7 m2
2010
15886770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27766574 15886770 TL Nieruchomości oferuje do kupna bardzo ładne mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego budynku z monitoringiem i ładnym patio do użytku mieszkańców, zlokalizowanego w spokojnej części Kazimierza obok nowop...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

922 500 PLN (19 976 zł/m2)

3
1
46.18 m2
2018
15892334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898683 15892334 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005
15870776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438980 15870776 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Bronowice, ul. Stańczyka 22 Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą , na tereni...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
-
85 m2
2010
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-
15686632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23947551 15686632 Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb. Lokalizacja: Mieszkanie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
-
34 m2
1979
15298218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15129613 15298218 SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5 i 10 m2. Ekspozycja okien na wschód i...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15815860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646709 15815860 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m² , zlokalizowane na osiedlu Kalinowym . Lokal usytuowany jest na 10. (ostatnim) piętrze budynku z lat 70., co zapewnia otwartą panoramę i widok na góry . ...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

578 000 PLN (16 056 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15778705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755738 15778705 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15635292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22942070 15635292 Urokliwy Dom z Przestronnym Ogrodem w Tyńcu - Blisko Natury, Blisko Krakowa NIECODZIENNA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU BIELAŃSKO-TYNIECKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu o unikalnym charakterze, usytuowanego na pię...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 490 000 PLN (8 472 zł/m2)

8
4
530 m2
2000