• Nieruchomości Polska

Działka budowlana

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 2210m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 663 000 PLN
  • MiastoOpypy
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2210 m, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Opypy, w gminie Grodzisk Mazowiecki.
To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca na budowę domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do infrastruktury.

Najważniejsze informacje:
-powierzchnia: 2210 m
-teren objęty MPZP
-przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca
-spokojna, rozwijająca się okolica nowych domów jednorodzinnych
-idealna ekspozycja i przestrzeń pod komfortowy dom z ogrodem

Media:
-prąd w drodze przy działce
-wodociąg, gaz oraz światłowód ok. 30 m od działki

Lokalizacja:
Działka znajduje się w kameralnej części Opyp, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych.
To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, prywatność i komfort życia blisko natury.

Dodatkowym atutem jest szybki dojazd do Grodziska Mazowieckiego oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej, szkół, sklepów i komunikacji.

Dlaczego warto?
To idealne miejsce na budowę nowoczesnego domu dla rodziny lub jako inwestycja w dynamicznie rozwijającej się okolicy.
Duża powierzchnia działki daje wiele możliwości aranżacyjnych i zapewnia komfortową przestrzeń do życia.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację działki w terenie.

Nie przegap tej wyjątkowej oferty!

Lokalizacja: Opypy
Powierzchnia: 2210 m2,
Rodzaj działki: budowlana,

Cena: 663 000 zł ( 300 zł/m2 )
Cena podlega negocjacji

Powierzchnia w hektarach: 0,221 ha,
dojazd: utwardzony, dojazd (opis): utwardzony, media: prąd, woda, gaz, światłowód, kanalizacja: brak, woda: miejska, elektryczność, gaz, wymiary działki: 21 x 105,5,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: XXXXX629
e-mail:

--- Zapraszamy ---
Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897542
  • Data publikacji: 22 maja 2026 14:07 (6 godzin temu)

Mapa

Mazowieckie, Opypy ,
Iwona Wadas

Iwona Wadas

+48XXXXXX629
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Opypy

nieruchomosci-polska-24.pl / 15897542

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

663 000 PLN

Opypy (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

Iwona Wadas

+48797600629

Główne cechy:

  • Pow. działki 2210m2

Opis - Działka Budowlana

Najważniejsze informacje:
-powierzchnia: 2210 m
-teren objęty MPZP

Media:
-prąd w drodze przy działce
-wodociąg, gaz oraz światłowód ok. 30 m od działki

Lokalizacja: Opypy
Powierzchnia: 2210 m2,
Rodzaj działki: budowlana,

Cena: 663 000 zł ( 300 zł/m2 )
Cena podlega negocjacji

Powierzchnia w hektarach: 0,221 ha,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: 797600629
e-mail: [email protected]

--- Zapraszamy ---

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897542
  • Data publikacji: 22 maja 2026 14:07 (6 godzin temu)