• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 14 343

15889424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849909 15889424 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 119,60 m2 na parterze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 578 PLN (55 zł/m2)

1
-
119 m2
1980
15889425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27849915 15889425 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 45 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 097 PLN (91 zł/m2)

1
-
45 m2
-
15889396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849843 15889396 Do sprzedania lokal usługowy położony w Gliwicach przy ul. Sowińskiego. Lokal ma powierzchnię 44,60 m² i znajduje się w willi, na poziomie przyziemia. Nieruchomość składa się z dwóch pomieszczeń usługowych, aneksu kuchennego, łazienki oraz komórki. L...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (5 807 zł/m2)

1
-
44.6 m2
1960
15889378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849844 15889378 Dwupoziomowy lokal o pow. 120 m2 położony w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Centralnego. Idealny do prowadzenia działalności biurowej, sprawdzi się również pod cele mieszkaniowe. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlineo6xg5y (je...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 500 PLN (35 zł/m2)

6
-
128.72 m2
2019
15889388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849854 15889388 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 54,52 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 816 PLN (71 zł/m2)

2
-
54 m2
2000
15889387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849846 15889387 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Be...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 PLN (55 zł/m2)

3
-
39 m2
1970
15889386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849852 15889386 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 55,64 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 894 PLN (71 zł/m2)

2
-
55 m2
2000
15889385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849845 15889385 Warszawa - Do wynajęcia: Moduł biurowy o pow. 84,10 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 025 PLN (48 zł/m2)

5
-
84 m2
1970
15888954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27832948 15888954 Do wynajęcia lokal usługowy – Zielonego Mostu okolice ul. Celnej, Szczecin Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 59,27 m², zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w jednej z dynamicznie rozwijających się części Szczecina – w rejonie Zielone...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 950 PLN (100 zł/m2)

11
-
59.27 m2
2025
15889200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowo-handlowy na wynajem | 170,30 m² 27846054 15889200 Lokal usługowo-handlowy na wynajem 170,30 m² Gdynia, ul. Śląska Do wynajęcia przestronny i reprezentacyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 170,30 m², położony przy ul. Śląskiej w Gdyni - jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, gwara...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

11 900 PLN (70 zł/m2)

3
-
170 m2
1938
15888363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy136 m2 Sopot Wyścigi 27810997 15888363 Lokal biurowy o powierzchni 89 m2 w nowoczesnym budynku z windą. Cena 50 złm2 netto + 7% udziału w pow. wspólnej + 22 złm2 opłat eksploatacyjnych. W cenie jedno miejsce parkingowe naziemne na terenie zamkniętym przed budynkiem. Istnieje możliwość wyn...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 450 PLN (50 zł/m2)

4
-
89 m2
2005
15879042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal handlowo-usługowy 83m w dobrej lokalizacji 27607477 15879042 Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 83 m², położony w świetnej, dobrze widocznej lokalizacji.W lokalu wcześniej funkcjonował gabinet weterynaryjny. Duże witryny oraz wejścia z dwóch stron zapewniają bardzo dobrą ekspozycję i komfort dla klientów....

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (84 zł/m2)

4
-
83 m2
2015