• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 14 377

15741923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981729 15741923 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w centrum Stalowej Woli przy ul. Wolności 17Popiełuszki 9, stanowiącą udział 21443314 w działce nr 848 o powierzchni 1.342 m2, oddanej w użytkowanie wieczyste, zabudowanej budynkiem biurowym ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 200 000 PLN (1 065 zł/m2)

1
-
2065.59 m2
-
15890124 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal z dużą witryną i ogródkiem 27871893 15890124 Przestronny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji Brabank wybudowanej przez Invest Komfort. Lokal posiada ogromną witrynę na szerokość całego lokalu wychodzącą na główny ciąg komunikacyjny inwestycji oraz na duże pa...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 200 PLN (113 zł/m2)

1
-
64 m2
2022
15883490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675151 15883490 Ofertą Najmu jest nieruchomość składająca się z :-hala 288 m 2,wysokość 5,4 m 2 ,- biuro z kominkiem,- pomieszczenie gospodarcze, -szatnia wyposażona ,-kuchnia wyposażona ,sprzęt AGD,- łazienka z kabiną prysznicową,-toalety. Postawiona w 2015 roku n...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

14 000 PLN (49 zł/m2)

11
-
288 m2
2015
15849473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26969222 15849473 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 100 m2 + części wspólne (kuchnia, łazienka) 10 m2, położony w świetnej lokalizacji, przy ul. M.Reja.Cena najmumies.:do ceny należy doliczyć zryczałt...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 595 PLN (51 zł/m2)

5
-
110 m2
-
15883191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673632 15883191 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy usytuowany w środku osiedla Majowego. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności handlowo-usługowej: gabinety lekarskie, sklepy, hurtownie, biura, szkoła językowa, fryzjer, salon kosmetyczny.Lokal posiada d...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (8 090 zł/m2)

3
-
89 m2
1992
15195223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 12284433 15195223 Do wynajęcia lokal ;w małej galerii w pawilonie Biedronka w Zebrzydowicach (pow. cieszyński) ;przy ;ul. Jutrzenki 2C ;o powierzchni około 40 m2 (lok. nr 6) ;na parterze. Lokale polecamy ;na handel i usługi, po sąsiedzku w małej galerii funkcjonują ...

Zebrzydowice, Jutrzenki

2 500 PLN (63 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15534510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20699339 15534510 Sprzedaż ;Prawa Wieczystego Użytkowania Działki nr 21251 ; - Radlin, ul. Rybnicka &124; 6520 m2 ; Na sprzedaży nieruchomość w Radlinie przy ul. Rybnickiej. ;Przedmiotem oferty ;prawo wieczystego użytkowania działki ;numer 21251 i powierzchni ;oko...

Radlin, Rybnicka

1 600 000 PLN (5 674 zł/m2)

1
1
282 m2
-
15703372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24249255 15703372 Wynajem Lokal - Jastrzębie-Zdrój, ul. Harcerska 1A w Galerii Moya   Lokal handlowy na parterze o powierzchni około 20 m2 w galerii Moya w Jastrzębiu-Zdrój przy ul. Harcerskiej 1A w ciągu handlowym lokali przed kasami Biedronki ( poprzednio był to skl...

Jastrzębie-Zdrój, Harcerska

2 500 PLN (125 zł/m2)

1
1
20 m2
-
15859034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27160961 15859034 Lokal Usługowy - Biurowy &124; Rybnik Raciborska - Centrum &124; II Piętro &124; 18 m2 Do wynajęcia lokal o powierzchni około 18 m2 na II piętrze, w Rybniku przy ul. Raciborskiej (kawałek od Rynku) - jedna z głównych ulic miasta, w sąsied...

Rybnik, Raciborska

550 PLN (31 zł/m2)

1
1
18 m2
-
15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski, Marklowicka

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

1
1
530 m2
-
15855940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27080634 15855940 Sprzedaż Obiekt Komercyjny &124; Racibórz Częstochowska &124; Obiekt - 664,50 m2 &124; Działka 2451 m2 Do sprzedaży nieruchomość w Raciborzu przy ul. Częstochowskiej 8. Przedmiotem oferty jest prawo wieczystego użytkowania działki numer 2...

Racibórz, Częstochowska

3 850 000 PLN (5 798 zł/m2)

1
1
664 m2
-
15868813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27390882 15868813 LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY &124; RYBNIK RACIBORSKA &124; MIEJSCE PARKINGOWE Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy ;o powierzchni ;ok. 26 m2, zlokalizowany w atrakcyjnej części ;Rybnika ;przy ;ul. Raciborskiej ;(przy samym rybnickim...

Rybnik, Raciborska

2 400 PLN (92 zł/m2)

1
1
26 m2
-