• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 235

15435049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18471626 15435049 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Studenckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 49 m Wysoki parter Kamienica...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 000 PLN (21 633 zł/m2)

2
-
49 m2
1900
15433036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18423206 15433036 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Ariańskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe, 103 m Stare Miasto,...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 963 000 PLN (19 058 zł/m2)

4
-
103 m2
1912
15409343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17904620 15409343 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piasta Kołodzieja.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem Mist...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15400626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17701655 15400626 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Piastowskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 57 m z balkonem okolice Ro...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (15 263 zł/m2)

3
-
57 m2
1976
15390795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17501725 15390795 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lipskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 59 m z tarasem 69 m okolice ul. L...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (19 492 zł/m2)

3
-
59 m2
2016
15380325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17249444 15380325 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Podwawelskim.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 48 m z loggią Osiedle PodwawelskieLo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (17 708 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15364175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 16876518 15364175 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Pilotów.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 6-pokojowe okolice ul. Pilotów, KrakówOferujem...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 149 000 PLN (15 958 zł/m2)

6
-
72 m2
1980
15348129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16458498 15348129 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Nawojki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 48 m, ul. Nawojki LeaDo sprzedania...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15273172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14409800 15273172 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Topolowej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 3-pokojowe, 70 m + 2 piwnice ul. Topolowa, KrakówDo sprz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 000 PLN (20 253 zł/m2)

3
-
79 m2
1906
15858152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27139994 15858152 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. ZabłocieZapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 47m2 wykończone w wysokim standardzie z m. postojowym...

Kraków (Kraków) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (17 447 zł/m2)

2
1
47 m2
2012
15858153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27139991 15858153 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Imbramowskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 2-pokojwe mieszkanie rejon Placu Imbramowskiego, KrakówO...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (13 611 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15844601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26841795 15844601 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Mazowieckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice ul. Kujawskiej i Mazowieckiej.Ofe...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (21 800 zł/m2)

1
1
25 m2
1960