• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 235

15802845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26280257 15802845 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem rejon ul. Łepkowskiego, Prądnik Czerwony, Krakó...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 000 PLN (13 846 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15793917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26054474 15793917 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piwnej i Nadwiślańskiej..Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie kamienica po rewitalizacji, r...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 696 000 PLN (21 200 zł/m2)

3
1
80 m2
1900
15780570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25805636 15780570 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. ChodkiewiczaZapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice Hali Targowej na Grzegórzkach.Ofer...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 161 750 PLN (14 522 zł/m2)

3
1
80 m2
1900
15771834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595094 15771834 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Nowego Kleparza.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 165 000 PLN (21 981 zł/m2)

3
1
53 m2
2018
15757336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25297608 15757336 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Centralnego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w zabytkowej części Nowej Hut...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

455 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
28 m2
1955
15738742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24912355 15738742 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Rusznikarskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem rejon ul. Rusznik...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

540 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
30 m2
1980
15735969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24863704 15735969 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Łokietka i Kaczorówka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, osobną ku...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (13 371 zł/m2)

3
-
62 m2
2000
15725412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24677734 15725412 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Długosza.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Kawalerka 28 m + balkon ul. Długosza Plac Serkowskiego, KrakówNa sp...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

655 000 PLN (23 393 zł/m2)

1
-
28 m2
2023
15725297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24674669 15725297 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Lokal:mieszkanie o powierzchni 46 m2, składające się z 2-pokoi...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 048 000 PLN (22 783 zł/m2)

2
-
46 m2
1900
15676133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23763705 15676133 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Dekerta.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 2-pokojowe, 47,5 m + balkon Zabłocie, KrakówNa sprzedaż mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

869 000 PLN (18 489 zł/m2)

2
-
47 m2
2022
15674091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23721330 15674091 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Serkowskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe rejon ul. Warneńczyka Bulwa...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 049 000 PLN (18 732 zł/m2)

2
-
56 m2
1890
15663569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23517902 15663569 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 68 m, os. KlinyOferujemy mieszkanie o powie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 000 PLN (13 515 zł/m2)

3
-
68 m2
2008