• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Poznań

Znalezionych ofert: 677

15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15823001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641648 15823001 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: - Pokój - 14,95m2 ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15877709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577782 15877709 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,46 m², położone w spokojnej i zielonej części Poznania przy ul. Strzeszyńskiej 263. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 31,46 m² ...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

1
1
31 m2
2009
15196649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12313023 15196649 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , Sołacz usytuowanego w budynku na Winogradach os. Zwycięstwa . Mieszkanie jest ciche, zadbane , dwa niezależne pokoje, częściowo po remonciekuchni...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (45 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15823740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653188 15823740 Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie osiedle Sobieskiego o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych i przestrzennych pomieszczeń , trzech nieza...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

648 000 PLN (8 757 zł/m2)

4
1
74 m2
1989
15407606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17854983 15407606 ŚWIETNA LOKALIZACJA! TRZY POKOJE! BALKON!!! Polecam do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położone, ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,39m2, znajdujące się na Wildzie, przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu, rejon ulicy Rolnej. Stan pr...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

633 000 PLN (10 048 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15852383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028985 15852383 Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²!CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom.TARAS T...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

985 000 PLN (23 452 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15789607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 31 m² możliwe 2 pok - w cenie! park Wilsona 25945412 15789607 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanej kawalerki o powierzchni 31 m², położonej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu m...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

375 000 PLN (12 097 zł/m2)

1
-
31 m2
1910
15894630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946958 15894630 Mieszkanie 3-pokojowe 65,18 m² - Łazarz - Park Kasprowicza ul. Jarochowskiego, PoznańNa sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie położone na I piętrze zadbanej kamienicybloku z lat 50., bezpośrednio przy terenach zielonych Parku Kasprowicza i Are...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (10 724 zł/m2)

3
1
65.18 m2
1955
15889045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842374 15889045 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – ul. Kasprzaka 3a.Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m² oraz 19,1 m²), oddzielnej kuchni (8,7 m²) oraz łazienki (3 m²).Kuchnia wyposażona jest w k...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.09 m2
1955