• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 654

15895554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27962002 15895554 Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m², położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym, - wydzielonej garderoby, - łazienki. L...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (94 zł/m2)

1
1
32 m2
2021
15895628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27961997 15895628 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m² przy ul. Rabsztyńskiej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się w nadbudowie kamienicy w spokojnym, wewnętrznym otoczeniu kameralnej zabudowy i zieleni. Lokalizacja łączy spokój i prywatność ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 479 000 PLN (13 495 zł/m2)

4
2
109.6 m2
1953
15895328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961992 15895328 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzenią. Nieruchomość o powierzchni 33,00 m2 zlokalizowana przy ul. Szwedzkiej (5 minut pieszo do stacji metra), w budynku z 2016 roku.Mieszkanie usytuowane ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (82 zł/m2)

2
1
33 m2
2016
15895791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962741 15895791 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 128 564 PLN (11 600 zł/m2)

4
1
97.29 m2
2024
15895789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962735 15895789 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskości do...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 942 710 PLN (10 500 zł/m2)

6
3
185.02 m2
2024
15895861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962727 15895861 Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy. Na powierzchnię składają się: - dwa oddzielne pokoje, - salon z wyjściem na b...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (59 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15895415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962057 15895415 Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy przy ulicy Tamka 1A. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska!Na p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 PLN (70 zł/m2)

2
1
42.7 m2
1950
15895636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27962041 15895636 Oferuję na wynajem kawalerkę przy ul. Pokornej. Kawalerka położona jest w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji w Warszawie, blisko tętniącego życiem centrum, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy. Na powierzchnię składają się: - Pokój ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (97 zł/m2)

1
1
36 m2
2013
15895411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962038 15895411 2 pokoje 48 m² Loggia Piwnica Praga-Południe (Gocławek)Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na Pradze-Południe (Gocławek), przy ul. Łukowskiej.Atuty nieruchomości:• 2 niezależne pokoje• osobna kuchnia• log...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15895558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962025 15895558 3 pokoje 63,90 m² Balkon Praga-Południe - Grochów, ul. Łukowska 31 Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 m², położone na 1. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą, przy ul. Łukowskiej 31 (Pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (62 zł/m2)

3
1
63.9 m2
1988
15895556 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27962014 15895556 Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się w budynku z 1907 roku i usytuowany jest na 2. piętrze (winda w budynku). Na powierzchnię mieszkania składają się: - Pokój dzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (107 zł/m2)

1
1
35.5 m2
1907
15895330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962005 15895330 3 pokoje 58 m² Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 15 Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na 2. piętrze w 14-piętrowym budynku z windą, przy ul. Inflanckiej 15, w samym sercu warszaw...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
-