• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 629

15692723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo - trzy pokoje obok stacji metra Ratusz 24049855 15692723 Bemowo - osiedle Górce ul. Arki Bożka LOKALIZACJA i OPIS LOKALUBudynek położony jest w środku spokojnego i zielonego osiedla Górce, blisko Ratusza i stacji metra. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura, sklepy, lokalu usługowe, restauracje, szkoł...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (13 606 zł/m2)

3
2
66 m2
1993
15496999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mokotów - dwa pokoje w kamienicy blisko Parku 19866499 15496999 Mokotów — dwa pokoje z kuchnią w kamienicy.LOKALIZACJA i OPIS Lokal 49m2 położony na Dolnym Mokotowie w pobliżu Czerniakowskiej i Gagarina. W okolicy sklepy, apteka, restauracje, kawiarnie. Spacerem kilka minut do Łazienek. W najbliższej okolicy znaj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1959
15152661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Białołęka - kawalerka z garażem 11076749 15152661 BIAŁOŁĘKA - osiedle NOWODWORYKawalerka z balkonem i miejscem postojowym w garażu do wynajęcia. Mieszkanie ma wyposażeniu wygodną kanapę z funkcją spania. Mieszkanie położone na szóstym i najwyższym piętrze budynku przy ul. Odkrytej, na ogrodzonym osi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (77 zł/m2)

1
1
30 m2
2002
14168204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Blisko metra przy Ratuszu - Idealne dla pary 2482907 14168204 Bemowo — dwa pokoje przy stacji metra Ratusz.LOKALIZACJA i OPIS LOKALUMieszkanie na osiedlu Shiraz — ogrodzonym i strzeżonym. Mieszkanie ma 56m2 dwa pokoje, kuchnię w aneksie, garderobę i łazienkę. Komórka 4m2 na piętrze i miejsce postojowe w garażu ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (55 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15897763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 28009580 15897763 Mieszkać z dala od miejskiego hałasu, blisko przyrody, pięknych widoków, w malowniczej okolicy w pięknym domu, stylowo urządzonym... Marzenie... Kilka lat zajmie przygotowanie dokumentów, budowa, wybór materiał&oa...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 550 000 PLN (35 000 zł/m2)

5
-
130 m2
1938
15895401 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27961981 15895401 Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 mkw położone na skraju dzielnicy Wawer oraz dzielnicy Praga Południe. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 2022 roku. Nieruchomość położo...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (65 zł/m2)

4
2
80 m2
2022
15897770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 lub 3 pokoje po remoncie 28009559 15897770 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 87,2 m2, piętro 22 bez windy, w budynku z 1999 r. Bemowo Lotnisko.Po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singlasingielki, pary lub rodziny, także gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Meble ruchome do uzgo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (18 966 zł/m2)

2
-
87 m2
1999
15897758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009546 15897758 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. ModlińskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,09m2. Układ:- Pokój 1 (13,23m2)- Pokój 2(10,17m2)- Salon z Kuchnią(20,85m2)- Hal(7,38m2)-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (16 623 zł/m2)

3
1
57.09 m2
2019
15897755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28009540 15897755 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. 1 Praskiego Pułku WPBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuW budynku wymieniono piony, odnowiono klatki schodowe i balkony.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,2m2 składa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (20 620 zł/m2)

1
1
24.2 m2
-
15895371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962213 15895371 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 1517 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 34 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ mieszkania: Przedpokój Kuchnia (z możliwością przeniesienia do salonu)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (14 777 zł/m2)

4
2
56.1 m2
1969
15894515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944490 15894515 Oferta ekskluzywnaWynagrodzenie biura REMAX pokrywa właściciel nieruchomościDo wynajęcia wyjątkowo bardzo zadbane mieszkanie z balkonem na ul. Puławską 255AW cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnymIdealne dla singla lub paryATUTY OFERTYBardzo st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 590 PLN (75 zł/m2)

2
1
48 m2
2010
15897757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28009544 15897757 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Skoroszewskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,6m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- bal...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

810 000 PLN (14 311 zł/m2)

2
1
56.6 m2
2001