• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 671

15893682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27916002 15893682 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w niebanalnym standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 71 metrów z loggią położony w doskonałej lokalizacji na Soho na warszawskiej Pradze.To idealna pro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 685 000 PLN (23 689 zł/m2)

3
-
71.13 m2
2024
15883820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27676000 15883820 Na sprzedaż penthouse o powierzchni 138 m², położony w sercu Miasteczka Wilanów – jednej z najbardziej lubianych i funkcjonalnych części Warszawy.Ogromnym atutem nieruchomości jest taras o powierzchni 175 m², który otacza mieszkanie i daje wyjątkowe ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (28 571 zł/m2)

5
2
140 m2
2015
15873201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27513577 15873201 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72 metrów z wygodną loggią położony w idelanej lokalizacji tuż przy Parku na Powiślu w Warsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15865706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27304871 15865706 Do wynajęcia przestronne i bardzo jasne mieszkanie położone przy ul. Podchorążych, w zielonej i spokojnej części Mokotowa – Sielce, tuż obok Łazienek Królewskich.To miejsce łączy bliskość natury z wygodnym dostępem do centrum miasta. W okolicy znajdu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (56 zł/m2)

3
2
108 m2
2004
15839177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744216 15839177 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu.To idealna propozycja dla Singla lub Pary ceniącej jakość, komfort, funkcjon...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (26 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15823059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622047 15823059 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na Żoliborzu.To doskonała propozycja dla pary lub rodziny ceniącej jakość, funkcj...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 740 000 PLN (29 000 zł/m2)

3
-
60 m2
2017
15893314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27907009 15893314 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 5 pokojowy apartament o powierzchni 99.35 metrów z cudowny, zielonym ogrodem o powierzchni 220 m2 położony w doskonałej lokalizacji na w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (24 660 zł/m2)

5
-
99.35 m2
2017
15886176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27749865 15886176 Na sprzedaż dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ok. 55 m², położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Już od wejścia uwagę przyciąga ponad 3-metrowa wysokość pomieszczeń, duże przeszkle...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (23 273 zł/m2)

3
2
55 m2
2016
15879179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610886 15879179 Czy pamiętasz mieszkanie swojej Babci..?Oferuję takie - 2-pokoje z balkonem, zlokalizowane na IV p. niskiego bloku z lat 70, na granicy Bielan i Żoliborza.W skład lokalu 38m2 wchodzi przestronny salon z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielna kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1973
15871008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27451926 15871008 Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.5 metra , dwustronne położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Przejazd 4.To idealna propozycja dla Singla, Pary lub Ro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 000 PLN (22 613 zł/m2)

3
-
68.5 m2
2006
15870933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27447548 15870933 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki, dający poczucie przestrzeni poprzez 3.5 wysokości 3 pokojowy Apartament o powierzchni 116 m2 , położony w doskonałej lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (25 862 zł/m2)

3
-
116 m2
2000
15780284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25800050 15780284 Klejnot w Koronie Mokotowa.Brak prowizji dla kupującego – sprzedaż bezpośrednio z biura deweloperaLokalizacja:Inwestycja unikatowa w każdym detalu, stworzona dla osób ceniących luksus, przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie dogodny dojazd do ce...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 290 445 PLN (28 226 zł/m2)

5
3
222.86 m2
2017