• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 192

15829696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w topowej cenie i lokalizacji 26638855 15829696 Funkcjonalne i doskonale rozplanowane mieszkanie o powierzchni 62,12 m², położone na cichym i zielonym Radogoszczu Wschodzie, przy ul. Syrenki 35. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni w świetnej lokalizacji - blisko natury, a je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

409 360 PLN (6 603 zł/m2)

3
1
62 m2
1989
15877014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27560264 15877014 Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę.NOWA CENA - TERAZ 6880ZŁM2Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokalizowana na 3. piętrze kameralnego budynku z lat...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
40 m2
1950
15886603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762799 15886603 Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu na ul. Rydzowej. Z pięknym widokiem na zieloną okolicę.Mieszkanie w pełni rozkładowe co jest rzadkością w ty metrażu. Zadbane, umeblowane wymagające je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 763 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15894742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948593 15894742 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w bloku przy ul. Lutomierskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Żubardź, w pobliżu punk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

485 000 PLN (8 981 zł/m2)

3
1
54 m2
1975
15875675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584931 15875675 PANCERNA BAZA NA LIMANOWSKIEGO – TU NIE KUPUJESZ KOTA W WORKU!Masz dość oglądania mieszkań „po remoncie”, gdzie pod świeżą farbą i najtańszym panelem czai się aluminiowa instalacja z lat 70.? Przestań płacić za „pudrowanie trupa”. Na Limanowskiego (r...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (7 775 zł/m2)

3
1
54.66 m2
1980
15875638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527445 15875638 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - Bałuty, ul. Bydgoska Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i zacząć wygodne życie, ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne i niezwykle zadbane mieszkanie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

467 000 PLN (7 485 zł/m2)

3
-
62.39 m2
1964
15856538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27092716 15856538 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul. Piwnej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej i ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (8 922 zł/m2)

3
1
51 m2
1970
15875322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544428 15875322 Zapraszamy na dzień otwarty w dniu 18.04.2026 w godzinach 9:00-12:00!Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu czujesz: to jest moje? To nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gdyńskiej jest wykończone w spójnym, jasnym stylu ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (9 776 zł/m2)

2
1
39.79 m2
2021
15889628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856554 15889628 2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedleNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku.Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje kuchnia (z wejściem z jednego z pokoi) łazienkaStan mie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

955 000 PLN (3 498 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15697422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131827 15697422 Oferuję  3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 zlokalizowane na 2 piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. W mieszkaniu o pełnym rozkładzie mamy następujące pomieszczenia: - przedpokój, 3 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę, WC oraz balko...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

530 000 PLN (8 983 zł/m2)

3
1
59 m2
1976
15431477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18407655 15431477 Sprzedam 6200m - idealna inwestycja! Działka pod stację benzynową i nie tylko. Z pozwoleniami na wszelkie budowy, o ogromnym potencjale. Lokalizacja tej nieruchomości to rzadkość, z niesamowitymi możliwościami rozwoju.Zapraszam państwa do zapoznania ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 900 000 PLN (459 zł/m2)

-
-
6320 m2
-