• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Górna

Znalezionych ofert: 132

15827053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633296 15827053 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2, w cenie 270 000 złotych. Lokal umiejscowiony jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Stan mieszkania - do remontu . Do mieszkania przynależy komórka lokatorska . Mieszkanie jest własnościowe...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15836544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713679 15836544 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 5. piętrze w budynku z windą.Lokal przeszedł generalny remont została wymieniona instalacja elektryczna, a w 2021 roku mieszkanie zostało dodatkowo odświeżone. Całość jest zadbana i gotowa do z...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (9 186 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15435354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18477249 15435354 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m² za cenę 8275 PLN za m². Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, przyszłościowym miejscu, zapewniając doskonałą inwestycję na przyszłość. Świetna okazja cenowa!Mieszkanie jest bardzo słoneczne, co spr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1961
15893389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910033 15893389 NUMER OFERTY W BIURZE: SDELB22026Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 89,60 m², położony w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Chojny. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny lub osób szukających miejsca z dala od m...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

493 000 PLN (5 539 zł/m2)

3
1
89 m2
-
15893701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917601 15893701 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dygasińskiego w Łodzi, w spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
2
46 m2
1930
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15795726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
43m2/Dąbrowa/zielona okolica/2pokoje/rozkład 26103377 15795726 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za wygodę codziennego życia. Niewątpliwym atutem jest wygodny dostęp do infrastr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15799666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21 m² na Polesiu blisko ścisłego centrum 26195780 15799666 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m², położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna propozycja dla studenta, singla lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

140 000 PLN (6 667 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15743293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3|50 m²|Radomska|po remoncie kuchnia i łazienka 25006440 15743293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m², położonego w atrakcyjnej części Łodzi przy ul. Radomskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy dzielnicy Górna, z dala od głównego ruchu ulicznego, a jednocześn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 780 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15764883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie, idealne dla studenta!!! 25455989 15764883 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w spokojnej i zielonej części łódzkiej dzielnicy Górna. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości, do której ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 000 PLN (9 139 zł/m2)

2
-
36 m2
1958
15684506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23906647 15684506 Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 144 m² w Łodzi (dzielnica Górna) usytuowany na skrajnej działce o pow. 351 m².Nieruchomość jest doskonałą propozycją zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukający...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 720 000 PLN (11 944 zł/m2)

4
1
144 m2
2016
15830302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26668012 15830302 Mieszkanie 36,91 mkw składa się z; salonu, sypialni z balkonem, zamkniętej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Usytuowane jest na 10 piętrze w bloku z windą po termomodernizacji. Mieszkanie jest po remon...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (9 444 zł/m2)

2
1
36 m2
1975