• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ślęza

Znalezionych ofert: 3

15894510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944462 15894510 Okazja! Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy pod Wrocławiem Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z sz...

Ślęza (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 489 995 PLN (11 374 zł/m2)

5
2
131 m2
2017
15838977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10ar Tyniec nad Ślęzą 26737512 15838977 Działka budowlana 10ar objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Znajduje się we wsi Tyniec nad Ślęzą w gminie Kobierzyce.Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój. 25 km do Wrocławia15 km do StrzelinaBlisko DK8DZI...

Tyniec nad Ślęzą (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

155 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15667797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23609839 15667797 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, stanowiący 23 zabytkowej kamienicy, położony w miejscowości Tyniec nad Ślęzą, w obrębie Gminy Kobierzyce – jednej z najzamożniejszych i najszybciej rozwijających się gmin wiejskich w Polsce. Zaledwie 30 km od ...

Tyniec nad Ślęzą (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 499 000 PLN (5 354 zł/m2)

7
4
280 m2
1830